Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odpowiedzi na forum

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
13-08-2009 22:49checkmate (1197 punktów)Odpowiedzi na forum
Ocena 1 na 1
Zauważyłem (jak i wszyscy z wyjątkiem S.Wondera), że coś się zmieniło na forum.
Osoba A zakłada wątek, osoba B odpowiada osobie A. Jak do tej pory nie ma problemu, ale jeśli osoba C odpowiada osobie B, to pojawia się napisz:
Odp. osoba A albo "do wszystkich".
Mam wrażenie, że jest więcej bałaganu, szczególnie gdy mam przed sobą listę swoich odpowiedzi.
Albo po wejściu w forum widzę w jakims dziale: spray (odp.spray)
Nie podejrzewam spray o dialog jednoosobowy.
A jak Wam podoba się ta zmiana?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Autografka (10638 punktów)

>A jak Wam podoba się ta zmiana?

Ta zmiana mi się nie podoba. Dostaję powiadomienia z informacją (odp. X) - dotychczas był podawany tytuł wątku i wydawało mi się to bardziej czytelne, zwłaszcza, że często te same osoby udzielają się w różnych wątkach.

edit. Ale nie jestem pewna, czy winny tego stanu rzeczy nie jest jakiś dyskutant, który odpowiadając w danym wątku, zmienia jego tytuł.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Autografka (10638 punktów)

>edit. Ale nie jestem pewna, czy winny tego stanu rzeczy nie jest jakiś dyskutant, który odpowiadając w danym wątku, zmienia jego tytuł.

A teraz jestem już tego pewna.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
checkmate (1197 punktów)
>>edit. Ale nie jestem pewna, czy winny tego stanu rzeczy nie jest jakiś dyskutant, który odpowiadając w danym wątku, zmienia jego tytuł.
>A teraz jestem już tego pewna.
>
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]

Nie zmieniałem tytułu wątku. W liście moich odpowiedzi zniknął tytuł wątku, a pojawiło sie komu odpowiedziałem - najczęściej niezgodnie z prawdą, co wyjaśniłem w przedbiegach.
A w tym wątku w ogóle tego nie ma.
Powoli wraca stare


Elemele dutki...
Autografka (10638 punktów)W tym wątku tego nie ma

>Nie zmieniałem tytułu wątku. W liście moich odpowiedzi zniknął tytuł wątku, a pojawiło sie komu odpowiedziałem - najczęściej niezgodnie z prawdą, co wyjaśniłem w przedbiegach.
>A w tym wątku w ogóle tego nie ma.

Może ktoś zrobił to wcześniej, w którymś z poprzednich postów?


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
checkmate (1197 punktów)Odp: W tym wątku tego nie ma
W Twojej odpowiedzi powyżej jest napisane (po prawej stronie na szarym tle czerwonymi literami): W tym wątku tego nie ma. Czy też to widzisz?
W tej odpowiedzi jest to samo.

Elemele dutki...
checkmate (1197 punktów)
Kto zmienił tytuł wątku i po co?
W liście moich wypowiedzi, wpis powyżej jest pod tytułem: W tym wątku tego nie ma.
Edycja
Ten wpis również ma taki tytuł, chociaż po prawej na beżowym (!)nie ma nic.

Elemele dutki...
Autografka (10638 punktów)
>Kto zmienił tytuł wątku i po co?
>W liście moich wypowiedzi, wpis powyżej jest pod tytułem: W tym wątku tego nie ma.
>Edycja
>Ten wpis również ma taki tytuł, chociaż po prawej na szarym nie ma nic.
>
Elemele dutki...

>

No właśnie, odpowiadając, zmieniłam tytuł wątku i teraz wszystkie odpowiedzi w związane z tym postem, będą miały taki tytuł dopóki ktoś tego nie zmieni. Chyba nasza irytacja była nieprzemyślana.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
checkmate (1197 punktów)
>No właśnie, odpowiadając, zmieniłam tytuł wątku i teraz wszystkie odpowiedzi w związane z tym postem, będą miały taki tytuł dopóki ktoś tego nie zmieni. Chyba nasza irytacja była nieprzemyślana.
Odpowiadając, zawsze klikam na "Odpowiedz" i tyle. Czy to zmienia tytuł watku?

Elemele dutki...
14-08-2009 00:40 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)
>>No właśnie, odpowiadając, zmieniłam tytuł wątku i teraz wszystkie odpowiedzi w związane z tym postem, będą miały taki tytuł dopóki ktoś tego nie zmieni. Chyba nasza irytacja była nieprzemyślana.
>Odpowiadając, zawsze klikam na "Odpowiedz" i tyle. Czy to zmienia tytuł watku?

Nie, to nie zmienia tytułu. Musisz wejść w okienko tematu i tam zmienić.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
anty_k (954 punktów)Nowy temat :P
>>>No właśnie, odpowiadając, zmieniłam tytuł wątku i teraz wszystkie odpowiedzi w związane z tym postem, będą miały taki tytuł dopóki ktoś tego nie zmieni. Chyba nasza irytacja była nieprzemyślana.
>>Odpowiadając, zawsze klikam na "Odpowiedz" i tyle. Czy to zmienia tytuł watku?
>Nie, to nie zmienia tytułu. Musisz wejść w okienko tematu i tam zmienić.
>
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]


Oczywiście, wpisuje się w belce tytułowej nad polem do wpisywania treści wiadomości. Łeeee, ale emotki w tytułach nie działają
checkmate (1197 punktów)test
Mała próba.
Masz rację, to odpowiadajacy zmienia tytuł.
Ale w jakim celu?
Autografka (10638 punktów)Odp: test
>Mała próba.
>Masz rację, to odpowiadajacy zmienia tytuł.
>Ale w jakim celu?

Może, żeby w dłuższych wątkach dało się wyróżnić podtematy.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
14-08-2009 00:47 
 Ocena 1 na 1
checkmate (1197 punktów)
Podtematy. A to nie jest czasem niezgodne z regulaminem?
Zdarza mi się odpowiedż na wpis będaca nie w temacie, ale żeby to akcentować?
OK, jam prosty człowiek, moją dewizą jest: pozbywaj się problemów, bo i tak będziesz miał ich sporo. Po co sobie je dokładać?

Elemele dutki...
14-08-2009 01:00 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)
>Podtematy. A to nie jest czasem niezgodne z regulaminem?

Ależ Ty praworządny jesteś!

>Zdarza mi się odpowiedż na wpis będaca nie w temacie, ale żeby to akcentować?

Nie musi być niezgodna z tematem. Czasami tematy wymagają omówienia kilku zagadnień.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
checkmate (1197 punktów)
Wcale nie jestem praworządny, tylko na wakacjach.
Dzięki za wyjaśnienia, życzę miłej nocki.

Elemele dutki...
anty_k (954 punktów)
>Podtematy. A to nie jest czasem niezgodne z regulaminem?
>Zdarza mi się odpowiedż na wpis będaca nie w temacie, ale żeby to akcentować?

Wiesz, skoro portal daje taką możliwość, to czemu miałoby to być nielegalne?
14-08-2009 14:30 
 Ocena 1 na 1
salek (4701 punktów)
>Może, żeby w dłuższych wątkach dało się wyróżnić podtematy.
Ale zmieniać tytuł wątku na 'do tego-czy-owego'? Do prywatnej wymiany zdań służy prywatna poczta.
stilgar (7322 punktów)Odp: Odpowiedzi na forum
>Zauważyłem (jak i wszyscy z wyjątkiem S.Wondera), że coś się zmieniło na forum.
>Osoba A zakłada wątek, osoba B odpowiada osobie A. Jak do tej pory nie ma problemu, ale jeśli osoba
>C odpowiada osobie B, to pojawia się napisz:
>Odp. osoba A albo "do wszystkich".
dziwne... u mnie tego nie ma... może nie wiem na co patrzeć - mam jedno jedyne, stare "odpowiedz"...
(Alicja)Duda (25557 punktów)
>A jak Wam podoba się ta zmiana?
To tu ten bałagan się zaczął. Mam nadzieję, że zniknie razem z pomysłodawczynią.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,239731
14-08-2009 11:21 
 Ocena 2 na 2
Autografka (10638 punktów)
>>A jak Wam podoba się ta zmiana?
>To tu ten bałagan się zaczął. Mam nadzieję, że zniknie razem z pomysłodawczynią.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,239731

Oby to nie była nadzieja... płonna.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Kowalska (14008 punktów)
>>A jak Wam podoba się ta zmiana?
>To tu ten bałagan się zaczął. Mam nadzieję, że zniknie razem z pomysłodawczynią.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,239731

   Dokładnie Alicjo. I całym sercem podzielam Twoją nadzieję.

   Ale jak to mówią, nigdy nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. A przynajmniej nie zmieniło patrzenia na sytuację. W dniu kiedy dostałam ankietę, zupełnie inaczej odpowiedziałabym na pytania. Ale coś mnie tknęło, i postanowiłam poczekać. Popatrzeć, poczytać, skoro termin nadsyłania odpowiedzi jest za kilka dni.
I dobrze zrobiłam.
salek (4701 punktów)
>A jak Wam podoba się ta zmiana?
Wcale.

A skąd się wzięła? Kiedyś, przy okazji różnych rozmów pojawiały się niejednokrotnie sugestie jakoby interfejs forum był bałaganiarski, nieprzemyślany, wart usprawnienia itd, itp. Wnioski wysuwane głównie przez nowych. Widać trafił się jakiś na tyle rozgarnięty, że nauczył się zmieniać tytuły postów w wątku.. z jak najgorszym skutkiem. Wiadomo, że lepsze jest wrogiem dobrego.

Można tylko mieć nadzieję, że zmiana zniknie z czasem.. lub 'rozgarniętym' forumowiczem. A swoją drogą, czy ktoś zwrócił uwagę zmieniającym tak tytuły wątków, żeby nie wygłupiali się? Do odpowiadania konkretnym osobom służy prywatna poczta.
Zella (1321 punktów)
>Zauważyłem (jak i wszyscy z wyjątkiem S.Wondera), że coś się zmieniło na forum.
Osoba A zakłada wątek, osoba B odpowiada osobie A. Jak do tej pory nie ma problemu, ale jeśli osoba
C odpowiada osobie B, to pojawia się napisz:
Odp. osoba A albo "do wszystkich".
Mam wrażenie, że jest więcej bałaganu, szczególnie gdy mam przed sobą listę swoich odpowiedzi.
Albo po wejściu w forum widzę w jakims dziale: spray (odp.spray)
Nie podejrzewam spray o dialog jednoosobowy.
A jak Wam podoba się ta zmiana?<

Witam!

Zastąpiłeś mnie w napisaniu czegoś na ten właśnie temat!

Nie tylko w tym się gubię,ale nie mogę się pozbyć przysyłania mi jednego lub więcej postów, które juz daleko odbiegły od (chyba?) zainicjowanego przeze mnie tematu.
Pisałam do Kolegium, nic to nie dało, nawet jakiejkolwiek odpowiedzi! We wstępnej ankiecie jest pytanie(jest?) czy chcę otrzymywać z Forum posty na mój mail Nie odhaczyłam tej kratki, a i tak dostaję czasem kilka! Co to jest tym sprayem??!!
ZWRACAM SIĘ DO OBEZNANYCH Z TYM PROBLEMEM BY MI GO ROZJAŚNILI. Dotad zawsze ktoś mi pomógł.Proszę o więcej! Pozdrawiam znajomych z kontaktów itp. ! Zelle
Zella (1321 punktów)
>>Zauważyłem (jak i wszyscy z wyjątkiem S.Wondera), że coś się zmieniło na forum.
>Osoba A zakłada wątek, osoba B odpowiada osobie A. Jak do tej pory nie ma problemu, ale jeśli osoba
>C odpowiada osobie B, to pojawia się napisz:
>Odp. osoba A albo "do wszystkich".
>Mam wrażenie, że jest więcej bałaganu, szczególnie gdy mam przed sobą listę swoich odpowiedzi.
>Albo po wejściu w forum widzę w jakims dziale: spray (odp.spray)
>Nie podejrzewam spray o dialog jednoosobowy.A jak Wam podoba się ta zmiana?

.> Witam! Zastąpiłeś mnie w napisaniu czegoś na ten właśnie temat!

>Nie tylko w tym się gubię,ale nie mogę się pozbyć przysyłania mi jednego lub więcej >ostów, które juz daleko odbiegły od (chyba?) zainicjowanego przeze mnie tematu.
> Pisałam do Kolegium, nic to nie dało, nawet jakiejkolwiek odpowiedzi! We wstępnej >ankiecie jest pytanie(jest?) czy chcę otrzymywać z Forum posty na mój mail Nie >odhaczyłam tej kratki, a i tak dostaję czasem kilka! Co to jest tym sprayem??!!
>ZWRACAM SIĘ DO OBEZNANYCH Z TYM PROBLEMEM BY MI GO ROZJAŚNILI. Dotad zawsze ktoś mi >pomógł.Proszę o więcej! Pozdrawiam znajomych z kontaktów itp. ! Zelle<

No i Proszę! Nie wiem "gdzie się podział ów Forumowicz, któremu dałam punkt dodatni, zacytowałam jego post i na ten post odpowiedziałam .Może tu znajduje sie ten cały bałagan. Odpowiedż konkretnemu Forumowiczowi nie znajduje sie pod postem tego , do kogo sie zwracamy! Głowa mnie rozbolała od przeszukiwania bezskutecznie komu odpowiadałam!!Zelle
marek milczewski (2335 punktów)
>Zauważyłem (jak i wszyscy z wyjątkiem S.Wondera), że coś się zmieniło na forum.
>Osoba A zakłada wątek, osoba B odpowiada osobie A. Jak do tej pory nie ma problemu, ale jeśli osoba
>C odpowiada osobie B, to pojawia się napisz:
>Odp. osoba A albo "do wszystkich".
>Mam wrażenie, że jest więcej bałaganu, szczególnie gdy mam przed sobą listę swoich odpowiedzi.
>Albo po wejściu w forum widzę w jakims dziale: spray (odp.spray)
>Nie podejrzewam spray o dialog jednoosobowy.
>A jak Wam podoba się ta zmiana?
>
dobry pomysł.
Ja mam jeszcze jedną uwagę. Chodzi mianowicie o ksywki, jakie ludzie sobie przyjmują. Czasem są mylące i dochodzi do małej gafy, np, spray - to kobieta, a kulka na mole - mężczyzna i mylenie ich rodzaju jest lekko niegrzeczne. Oczywiście można wejść w profil, ale lepiej by było, jakby przy każdym pseudo automatycznie wyświetlała się literka "m" lub "k"

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365