Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kabaretowe oświecenie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
23-08-2009 12:21diogenes (42753 punktów)Kabaretowe oświecenie
Ostatnio oglądam kabarety, których namnożyło się jak grzybów po deszczu. Jednym ze stałych tematów kpin jest kler, od proboszcza (z rodziną), poprzez Rydzyka dyscyplinującego swe baranki paralizatorem, aż po papieża, którego gra jakiś przygłup. Dostaje się katabasom równo. Czasem kupę śmiechu trudno odróżnić od kupy rozumu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

marcus (876 punktów)
>Ostatnio oglądam kabarety, których namnożyło się jak grzybów po deszczu.

A można prosić o jakieś konkretniejsze namiary? Wpisałem "ksiądz kabaret" w wyszukiwarce YouTube i faktycznie było dużo propozycji, ale większość to mimo wszystko chłam, a czasu na szukanie perełek nie mam niestety...
Z góry dziękuję i pozdrawiam, marcus.

czarnanowina.xn.pl
www.niflheim.fora.pl
24-08-2009 10:03 
 Ocena 3 na 3
M.M.M (1158 punktów)
>>Ostatnio oglądam kabarety, których namnożyło się jak grzybów po deszczu.
>A można prosić o jakieś konkretniejsze namiary? Wpisałem "ksiądz kabaret" w wyszukiwarce YouTube i faktycznie było dużo propozycji, ale większość to mimo wszystko chłam, a czasu na szukanie perełek nie mam niestety...
>Z góry dziękuję i pozdrawiam, marcus.

Serwis, który ma duży wybór polskich kabaretów to www.kabarety.tworzymyhistorie.pl
Niestety nie pozwala na wyszukiwanie, ani po nazwie kabaretu ani tym bardziej kontekstowe.

Spóbuj:
www.kabare(*)o_niepokoju_wizyta_ksiedza.php
www.kabare(*)1438_neonowka_niebo_wpadka.php
www.kabare(*)e.pl/2027_neo-nowka_ksia_dz_3_(xi_mnk).php

Rzeczywiście w top 10 trzy skecze dotyczą spraw nieziemskich

'Limo' jeszcze lubije się w temacie:
www.kabare(*)istorie.pl/1219_limo_aniol.php
www.kabare(*)storie.pl/1400_limo_pozory.php
www.kabare(*)elacja_sportowa_w_tv_trwam.php
www.kabare(*)pl/405_kabaret_limo_w_raju.php

A ja jeszcze ostatnio słyszałem taki wic:
-Puk, puk!
-Kto tam?
-Katechetyczny patrol do spraw walki z ateizmem!
-Nie wierze?!
-My właśnie w tej sprawie...
marcus (876 punktów)
Danke schön, uśmiałem się wręcz nieziemsko, zwłaszcza przy skeczu "Niebo" kabaretu Neo-Nówka.

czarnanowina.xn.pl
www.niflheim.fora.pl
Kowalska (14008 punktów)
   Neo - Nówka rządzi! To chyba ostatnio najmądrzejszy kabaret w tym kraju. Romek Żurek ma tak zryty mózg, że lepiej się chyba nie da. Kocham tego faceta. Jego teksty o klechach to MISTRZOSTWO. A jak zagrane!
Całe szczęście, że udało im się przebić przez Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru, których ukochała TVP i nie wyobraża sobie bez nich życia. Czym w sumie zrobiła im krzywdę. Jak widzę Górskiego z Wójcikiem prowadzących kolejną imprezę pod nazwą kabareton, to mam ochotę zwrócić. Nie tylko bilet.
Ani Mru Mru jest tak śmieszne jak pobudka do pracy o 5 rano. KMN ratuje tylko Górski.

   Bardzo lubię jeszcze Mumio. Łowcy.B mnie ostatnio rozczarowują odkąd Maryjuszek w żółtym sweterku zaczyna być równie dowcipny jak Bałtroczyk.
Mariusz Pracki (436 punktów)
Neonówkę widziałem na żywo i stwierdzam, że jak się ich na żywo nie widziało, to się nic nie widziało


www.moherowo.pl

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365