Z własnego doświadczenia logować muszę się w po dwóch zdarzeniach (trzeciego jeszcze nie doświadczyłem): 1. Wyczyściłem sobie w przeglądarce cookie - automatycznie przeglądarka nie wie, czy byłem i kiedy na stronie racjonalisty. 2. Otworzyłem link do strony z przekierowania (np z poczty) wcześniej nie wchodzą na stronę przez główny adres. 3. (jeszcze nie miałem ) Jeśli nie logujesz się dłużej niż tydzień na forum, wtedy też trzeba. Ze względu na łącze nie miałem jeszcze problemów, także nie wiem, czy zrywanie łącza ma wpływ. Co prawda uważam, że jak najbardziej może mieć. P.S. Jest jeszcze taka opcja, jak programy czyszczące system z różnego "śmiecia" - potrafią również wyczyścić cookie. Pozdrawiam
Władza doprowadza do obłędu w stopniu większym, niż demoralizuje, uciszając głos sumienia i wyostrzając chęć działania.- WILL I ARIEL DURANT -
|