Racjonalista - Strona głównaDo treści
Logowanie.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
25-08-2009 06:31MociumPan (744 punktów)Logowanie.
Od jakiegoś czasu mam problem na racjonaliscie, otóż za każdym razem gdy wchodzę na forum muszę się od nowa logować... z pozycji mojej przeglądarki zapamiętywanie haseł itp. działa prawidłowo... tylko na Racjonaliście mam ten problem... w czym rzecz ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Madman (7811 punktów)
A z jakiej przeglądarki korzystasz? Może masz coś nie tak z plikiem cookie. Próbowałeś wyczyścić ciasteczka?
MociumPan (744 punktów)
Cytat:
Nie wiem, ale mam to samo, gdy korzystam z niestabilnego łącza (np. blueconnect). Gdy korzystam ze stabilnego i szybkiego połączenia z internetem - problem znika.


Mam stałe łącze... kablówka

Cytat:
A z jakiej przeglądarki korzystasz?


Opera

Cytat:
Może masz coś nie tak z plikiem cookie.


być może... można to jakoś sprawdzić, zreperować, albo usunac cookies odnośnie tylko racjonalisty ??
...i wtedy bym sprawdzil czy dalej bedzie ten sam problem z logowaniem... , reszty ciasteczek nie chciałbym kasować.

Cytat:
Próbowałeś wyczyścić ciasteczka?


No właśnie jak już wyżej napisałem tego wolał bym uniknąć, za dużo stron, haseł itp mam pozapamietywanych aby to teraz skasować...
webmaster (moderator)
Nie musisz nic usuwać, wejdź na stronę ustawień konta i zapisz. Jak nie pomoże to będziemy się zastanawiać.
26-08-2009 15:17 
 Ocena-1 na 1
MociumPan (744 punktów)
>Nie musisz nic usuwać, wejdź na stronę ustawień konta i zapisz. Jak nie pomoże to będziemy się zastanawiać.

Nie pomogło... automatyczne logowanie mam "zaptaszkowane" ..i nie działa
Celtyk (3337 punktów)
Z własnego doświadczenia logować muszę się w po dwóch zdarzeniach (trzeciego jeszcze nie doświadczyłem):
1. Wyczyściłem sobie w przeglądarce cookie - automatycznie przeglądarka nie wie, czy byłem i kiedy na stronie racjonalisty.
2. Otworzyłem link do strony z przekierowania (np z poczty) wcześniej nie wchodzą na stronę przez główny adres.
3. (jeszcze nie miałem ) Jeśli nie logujesz się dłużej niż tydzień na forum, wtedy też trzeba.
   Ze względu na łącze nie miałem jeszcze problemów, także nie wiem, czy zrywanie łącza ma wpływ. Co prawda uważam, że jak najbardziej może mieć.
   P.S. Jest jeszcze taka opcja, jak programy czyszczące system z różnego "śmiecia" - potrafią również wyczyścić cookie.
Pozdrawiam

Władza doprowadza do obłędu w stopniu większym, niż demoralizuje, uciszając głos sumienia i wyostrzając chęć działania.- WILL I ARIEL DURANT -
Climber (3006 punktów)
>Od jakiegoś czasu mam problem na racjonaliscie, otóż za każdym razem gdy wchodzę na forum muszę się
>od nowa logować... z pozycji mojej przeglądarki zapamiętywanie haseł itp. działa prawidłowo... tylko
>na Racjonaliście mam ten problem... w czym rzecz ?

Loguj się zawsze bezpiecznie, wiesz... jak z sexem Mocum Panie...
Z mojego komp. korzysta kilka osób a ja z kilku komp. więc od ilości haseł i loginów mam już matrixa w głowie.

Szamani wciąż działają
MociumPan (744 punktów)

Zmieniłem przeglądarke na FF 3.5 i nie mam już problemu z logowaniem... wiec to była wina nieszczęsnej Opery... - do kosza z nią !

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365