>Chcemy uniknąć nieporozumień, stąd taki komunikat. Natomiast dla nowych czytelników jest już wymóg podania unikalnego. Można ustalić, która z osób podpisujących się takim samym nickiem była na forum pierwsza. Taka informacja widnieje w profilu (data zalogowania). Osoba pierwsza niech pozostanie przy swoim, a inne osoby powinny zmienić nick. Takie jest moje zdanie.
|