 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-09-2009 19:27 | saint (-18 punktów) | ...^...
-14 na 14 | Bóg jest i co do tego nie mam żadnych wątpliwości, ponieważ go ujrzałem. W moim życiu nastał moment w którym zdałem sobie sprawę, że niema przypadków, a każdy choćby najdrobniejszy szczegół ma swój wpływ na decyzje jakie podejmujemy. Nazywam to, planem Boga. Ludzie szukają wciąż odpowiedzi na pytania, na które odpowiedź zna tylko jedna postać... Nigdy nie uzyskamy odpowiedzi na pytanie, jak i dlaczego powstał nasz świat i my na nim wraz ze wszystkimi żyjącymi istotami. Musimy się z tym pogodzić. Jednego czego możemy być pewni, to tego, że materia w postaci pojedynczej cząstki elementarnej jest we wszechświecie bytem ponadczasowym. Jeśli więc tej postaci czas nie obowiązuje, to znaczy, że nie będzie mieć końca, a to znaczy, że nie miało swojego początku. Naukowcy mówią, że wszechświat się rozszerza jakby w wyniku jakiejś początkowej eksplozji, swoje wnioski snują na podstawie badań przestrzeni kosmicznej radioteleskopem. Z tego badania wynika, że w pewnym zakresie pasma widma widzialnego fale radiowe są pochłaniane i tylko tyle, ale to nie oznacza, że wszechświat się rozszerza, bo może to też świadczyć o tym, że ma wymiar nieskończoności. Więc twierdzenie, że stworzenia istnienia wszechświata miało swój początek, nie ma racjonalnego wytłumaczenia. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem jest, to co zostało napisane w Biblii o samym Bogu; - Pan Życia jest Światłością... Aby to zrozumieć zapraszam pod ten adres; illumination.bloog.pl/Pozdrawiam. Piotr | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| a2b3c4 (73 punktów) | > Bóg jest i co do tego nie mam żadnych wątpliwości, ponieważ go ujrzałem. W moim życiu nastał moment> w którym zdałem sobie sprawę, że niema przypadków, a każdy choćby najdrobniejszy szczegół ma swój> wpływ na decyzje jakie podejmujemy. Nazywam to, planem Boga.A uważasz ,że ten plan miał pochłonąć tyle niewinnych ofiar? Jeśli tak to nie chce być jego uczestnikiem ,Bóg chyba coś źle obliczył zabijać w imię swego doskonałego planu tyle osób. Ludzie szukają wciąż odpowiedzi na > pytania, na które odpowiedź zna tylko jedna postać... Nigdy nie uzyskamy odpowiedzi na pytanie, jak> i dlaczego powstał nasz świat i my na nim wraz ze wszystkimi żyjącymi istotami.Grecy nie wiedzieli też o piorunach i dlatego Mieli Zeusa, jestem zdania ,że z czasem wszystko się wyjaśni.Tak jak miało to miejsce w wypadku Greków. Musimy się z tym > pogodzić. Jednego czego możemy być pewni, to tego, że materia w postaci pojedynczej cząstki> elementarnej jest we wszechświecie bytem ponadczasowym. Jeśli więc tej postaci czas nie obowiązuje,> to znaczy, że nie będzie mieć końca, a to znaczy, że nie miało swojego początku. Nie ma końca i początku jedynie moda na sukces  a na poważnie więc jak wygląda ten ponadczasowy byt? Jedynym >racjonalnym wytłumaczeniem jest, to co zostało napisane w biblii o samym Bogu; - Pan Życia jest > Światłością... Jeśli traktujesz Biblie jako racjonalne tłumaczenie zacznij szukać w swoim organizmie boskich części , które przy tworzeniu człowieka wstawił w ciebie Bóg/ Przypomniały mi się wypowiedzi miłującego
|
|
2 na 2 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > Aby to zrozumieć zapraszam pod ten adres; illumination.bloog.pl/A skąd u Ciebie pewność, że ty wszystko zrozumiałeś? Czy to nie jest grzech pychy przypadkiem? Następny nawiedzony nawracacz.
|
|
2 na 2 |
5 na 5 | salek (4701 punktów) | >Bóg jest i co do tego nie mam żadnych wątpliwości, ponieważ go ujrzałem.
Gdy Ty mówisz do Boga - to modlitwa. Gdy Bóg mówi do Ciebie - to schizofrenia. Czym jest ujrzenie Boga?
|
|
|  | 8 na 8 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | >Otwórz oczy i myśl...
Czy to zdjęcie przedstawia boga? Czy ty starożytnym Egipcjaninem jesteś? A gołąbki na Rynku w Krakowie to takie małe duchy święte są??? Masz rację, otwórz oczy i myśl...
|
|
|  | | salek (4701 punktów) | >Otwórz oczy i myśl... Myślę, że to jakieś udziwnione wyobrażenie słońca. Słońce - Bogiem? To dość prymitywna religia.
|
|
|  | 2 na 2 | Autografka (10638 punktów) | > Otwórz oczy i myśl...O czym? O naszej pięknej życiodajnej gwieździe? O kondensacji pary? A może o rozpraszaniu fal elektromagnetycznych w atmosferze? 
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
|
|
 | 7 na 7 | Degre (752 punktów) | > Czym jest ujrzenie Boga?Dobrze skręconym jointem
|
|
3 na 3 | Michał Żelazny (1528 punktów) | Wow, nie żebym coś mówił - ale daj namiar na swojego dilera. Towaru co daję taaaaką fazę to w życiu nie spotkałem.
11 minusów i brak bana? On w ogóle jest zarejestrowany? Napisał jednego posta, wstawił obrazek i z poczuciem spełnionej misji popełzł trolować gdzie indziej. A zapowiadało się tak wesoło...
|
|
5 na 5 | lotrek (14275 punktów) |

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|