> Nie zgadniecie, kto jeszcze umarł za Wasze grzechy!> www.youtube.com/watch?v=AOWX_I7u8oQNo tak, najpierw jakiś obdarty Żyd, potem zarośnięta małpa. I co mi z tego? Gdybyś przypadkiem słyszał o jakiejś powabnej, seksownej dziewczynie chcącej umrzeć za moje grzechy ... daj mi znać bezzwłocznie.  Ja ją odwiodę od tego głupiego pomysłu i podpowiem inne rozwiązanie, godne prawdziwego racjonalisty.  Po kilku upojnych nocach, sama zrozumie, że dla grzeszników warto życ! I wszyscy będą szczęśliwi, i grzesznik i zbawiająca.  PS. Wszystkich przekręconych religiantów proszę aby się wyłączyli z nagabywaniem mni o odrzucenie kondomów. To nie żarty, to chodzi o me zbawienie! Zachowanie czystości fizycznej jest tutaj niezbędne. 
Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
|