www.jawsieci.pl/fachowo/sluzbawojskowa/ Pod tym linkiem jest trochę porad. Istnieje też kwestia wegetariańskiej diety, którą wojsko chyba nie zapewnia, ale nie wiem, może coś się zmieniło - jeżeli nie, to na pewno będzie to spory argument. Ze swojej strony radziłbym nie stawiać spraw w stylu: "wy źli, bo ..., a ja dobry, bo ...", czyli nie mówić, że wojsko i przemoc to zło i raczej stwierdzać, że być może jest to dobre, ale ja tego nie mogę uczynić, gdyż np. podążyłem inną życiową drogą itd. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
|