Kto umie po angielsku, niech przeczyta; zwłaszcza zachęcam wierzących, których tutaj na forum chyba nie brakuje. Kto nie umie - tego strata. Ale zawsze można się nauczyć.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.