Racjonalista - Strona głównaDo treści
Święte oburzenie...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-11-2009 16:49Faith (3864 punktów)Święte oburzenie...
Ocena -3 na 5
... na demotywatorach

demotywatory.pl/379896

ciekawe komentarze.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

stilgar (7322 punktów)Odp: Swiete oburzenie...
>... na demotywatorach
>demotywatory.pl/379896
>ciekawe komentarze.

Czy ja wiem czy takie ciekawe? Zwyczajna, jak na internet. A demot taki sobie - ani komentarz do obrazkow nie jest jakis specjalnie odkrywczy, ani obrazki nie dobrane dobrze - Kopernik raczej ateista nie byl

A propos twojego nicka - czy ma on cos wspolnego z Buffy? Byla tam taka postac
Zyga (1539 punktów)
Kolejny durny temat z linkiem do demotywatorów.
Co jest, nasłali Was tu żebyście spamowali?

Minus.
07-11-2009 17:56 
 0 na 2
pompa (524 punktów)
akurat z tym Kopernikiem to nie trafili. Tak samo jak z Newtonem również się wkopał. żenujący demot
07-11-2009 20:06 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>żenujący demot
   Bardziej żenujący niż twój wpis?
   Minus.
07-11-2009 21:11 
 0 na 2
pompa (524 punktów)
>>żenujący demot
>   Bardziej żenujący niż twój wpis?
>   Minus.
>

Jest żenujący, bo skoro ktoś robi demota na którym umieszcza min. zakonnika i opatrza go podpisem " nie zmieniali świata chodzeniem do kościoła" to jest to bardziej niż żenujące

Ja też Ci dam minusa, wystarczyło poprosić
07-11-2009 21:30 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
> akurat z tym kopernikiem to nie trafili. Tak samo jak z newtonem również się wkopał. żenujący demot.

>Jest żenujący, bo skoro ktoś robi demota na którym umieszcza min.(?) zakonnika i opatrza go podpisem " nie zmieniali świata chodzeniem do kościoła", to jest to bardziej niż żenujące.
   Szkoda, że nie zrozumiałeś - zupełnie coś innego miałem na myśli.

>Ja też Ci dam minusa, wystarczyło poprosić.
   Polska to wolny kraj - minus.
08-11-2009 13:52 
 Ocena 1 na 1
pompa (524 punktów)

>   Szkoda, że nie zrozumiałeś - zupełnie coś innego miałem na myśli.

>   Polska to wolny kraj - minus.
>

To fajnie że dawanie minusów sprawia ci tyle radości. Ale lepiej by było jakbys napisał o co ci chodzi zamiast minusy dawać
Adamiak (36436 punktów)
>To fajnie że dawanie minusów sprawia ci tyle radości. Ale lepiej by było jakbys napisał o co ci chodzi zamiast minusy dawać

Cytat:
   III. Obowiązki uczestników
§ 10. Należy stosować się do zaleceń zawartych w instrukcji obsługi Forum, a w szczególności:
e) stosować się do zasad polskiej pisowni i interpunkcji - można się z nimi zapoznać tutaj - so.pwn.pl
Xion (501 punktów)
(zablokowany)
>... na demotywatorach
>demotywatory.pl/379896
>ciekawe komentarze.
Ani trochę. Osobiście chciałbym tylko się dowiedzieć, kim jest dwóch panów pośrodku ostatniego rzędu, bowiem ich wizerunków akurat nie kojarzę.
Adrian Sadura (0 punktów)
Nie rozumiem nagłej mody na demotywatory; a ten o którym mowa- słabiuteńki, na poziomie "świętego oburzenia" komentatorów. Obie strony nie miały nic ciekawego do powiedzenia.

Pozdrawiam
07-11-2009 19:42
 Ocena 11 na 11
Nihilist (158 punktów)
>... na demotywatorach
>demotywatory.pl/379896
>ciekawe komentarze.

Poirytowanie mnie bierze gdy wchodzę na forum i widzę jak banda dzieciaków robi z niego wylęgarnie obrazków antyreligijnych znalezionych w sieci. To nie jest fotka, czy na czym tam jeszcze teraz urzęduje zdecydowana większość nastolatków. To forum i w swoim założeniu istnieje po to by użytkownicy na nim rejestrujący się, mogli prowadzić ze sobą dyskusje, konfrontować ze sobą własne zdanie jak i poszerzać własne horyzonty a co za tym idzie kreować własny światopogląd. Forum to jest paralelne z serwisem PSR, na którego dobre imię pracuje zbyt wiele osób, by twoje jpg'i mogły to spierdaczyć. Szukasz poklasku za to co wygrzebałeś w sieci to ustaw to sobie w opisie, albo idź pochwal się znajomym co nowego znalazłeś o "głupich katolach". Dotarło... czy potrzebujesz specjalnego listu od zarządu PSR jak to ociekasz zajebistością?
Kowalska (14008 punktów)Odp: Święte oburzenie...
   A co to są "demotywatory"? Coś co powoduje, że przestajesz mieć motywacje?

   Stara jestem, i nie znam się na tych komputerowych żargonach. Proszę mnie oświecić.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>    nie znam się na tych komputerowych żargonach. Proszę mnie oświecić.
A o Wikipedii słyszałaś, czy też nie?

* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
08-11-2009 09:24 
 Ocena 10 na 10
Kowalska (14008 punktów)
>>    nie znam się na tych komputerowych żargonach. Proszę mnie oświecić.
>A o Wikipedii słyszałaś, czy też nie?

   Też nie. Mam aparat słuchowy w naprawie.
08-11-2009 11:09 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>    Mam aparat słuchowy w naprawie.
Jak widzę doznałem w nocy niejasnej pomroczności.

* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
lotrek (14275 punktów)
>... na demotywatorach
>demotywatory.pl/379896
>ciekawe komentarze.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,266039#w266130

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365