Poruszam tę kwestię wyłącznie w celu formalno-informacyjnym, ponieważ sprawa nabrała
tutaj wydźwięku, jakiego chciałbym uniknąć w przyszłości.
Nie mam zwyczaju publikowania prywatnych maili, lecz złamię tę zasadę w dobrej, w moim uważaniu, sprawie.
Otóż 12 listopada 2009r. dostałem list o treści:
Cytat:Wiadomość od użytkownika xxxx (tu w oryginale Nr IP - dopisek oraz xxxx- J.A.)
Nadawca tej wiadomości nie zna twojego adresu email.
------------------
Witam
Piszę w zasadzie "ot tak po prostu". Już 2 osoby "pomyliły" mnie z Panem na forum Racjonalisty a to z racji nazwiska:
psr.racjonalista.pl/kk.php?d=280&q=Wladze.i.organy (proszę zobaczyć na funkcję sekretarza). Tak więc proszę się nie zdziwić jeśli do Pana napisze ktoś w sprawie PSR.
Serdecznie pozdrawiam
Radek Adamiak, forumowy "xxxx" (pogrubienie wraz z xxxx - J.A.)
... na co pozwoliłem sobie odpowiedzieć:
Cytat:Cześć Radku.
Piszą do mnie ludziska w różnych egzotycznych sprawach, więc i
paszkwilek adresowany do PSRu mnie nie wyprowadzi z równowagi

, ale
bardzo dziękuję za uprzedzenie.
Cóż, taki ponadczasowy urok naszego nazwiska.

Życzę miłego dnia - forumowy i nie tylko,
Jurek Adamiak.
Jerzy Adamiak.