Racjonalista - Strona głównaDo treści
dziękuje za słowa krytyki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
24-11-2009 16:08oysterhead (3 punktów)dziękuje za słowa krytyki
Niespodziewałem się, aż takiego odzewu na mój wątek. No więc małe sprostowanie. Po pierwsze niechodze do gimnazjum po drugie mój punkt widzenia jest ugruntowany tak jak i światopogląd. Pozatym mam wrażenie że, na forum siedzi kilkoro moherowych beretów. Dziękuje za słowa krytyki bo krytykę zawsze staram się przyjmować konstruktywnie . Co do punktu widzenia, niewiary nauczyło mnie życie. Dziękuje wszystkim serdecznie tym co mieli w sobie troche kultury i tym którzy z tej kultury są genetycznie wyprani
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

24-11-2009 16:25
 Ocena 10 na 10
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Niespodziewałem się
>niechodze do gimnazjum

To widać... .

>Pozatym
>krytykę zawsze staram się przyjmować konstruktywnie .

To już ciut mniej.
lukasz9 (1220 punktów)

wszystko fajnie, tylko czy trzeba było zakładać nowy wątek, żeby to napisać?
24-11-2009 19:14 
 Ocena 4 na 4
sacrool (353 punktów)
>wszystko fajnie, tylko czy trzeba było zakładać nowy wątek, żeby to napisać?
> Nie. Toteż zamykamy ten teatrzyk.
A autorowi wybaczamy, jako początkującemu użytkownikowi.


"...wszak i tak zginiecie w zupie"
dstr (1474 punktów)
Dopóki będziesz pisał "nie" z czasownikami łącznie lub wychodził z założenia, że ktoś jest ignorantem, to zapewne spotkasz tu jeszcze wielu "moherów i ludzi wypranych z kultury". Jeżeli cierpisz na dysortografię lub inny stan wpływający negatywnie na pisemne wypowiedzi, to radziłbym tą informację uwzględnić w stopce postów.

Na koniec chciałbym Ci pogratulować jednego bezbłędnie napisanego zdania:
>No więc małe sprostowanie.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365