>Czy nie można raz na zawsze zablokować tego dziwoląga a przy okazji możliwości pisania anonimowych postów? > Jak dla mnie, to człowiek powinien iść na odwyk. Naprawdę, jeśli ktoś nie potrafi wytrzymać kilku dni bez internetowego forum, to nie jest z nim dobrze. Swoją drogą ja facetowi zazdroszczę ilości wolnego czasu.
|