Witam! Jakiś czas temu przesiadłem się na przeglądarkę Opera. Przy pisaniu odpowiedzi na post polskie znaki wyświetlają się w kosmaty sposób. Przy czytaniu gotowych wypowiedzi wszystko jest OK.
Sprawa dotyczy Linux Ubuntu 9.10 i Opera 10.10
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Wygląda na problem z konkretną czcionką i/lub antyaliasingiem. Przejrzyj ustawienia Opery i systemu dotyczące czcionek. To coś znacznie bardziej tajemniczego... Dzisiaj już tego problemu nie ma Siła z nad przyrodzenia chyba zadziałała.