Racjonalista - Strona głównaDo treści
Hitler była kobietą?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
08-12-2009 20:45rexus (2343 punktów)Hitler była kobietą?
wiadomosci(*)la_sensacyjna_teorie,item.html

Cóż, Hitler nawet mężczyzną nie był, więc co się dziwić że tę swoją wojenkę przegrał z kretesem.
Albo, niech mnie kule biją, on się wyłgał, i zbiegł wcześniej zmyślnie pozorując samobójstwo.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kowalska (14008 punktów)
>wiadomosci(*)la_sensacyjna_teorie,item.html
>Cóż, Hitler nawet mężczyzną nie był, więc co się dziwić że tę swoją wojenkę przegrał z kretesem.
>Albo, niech mnie kule biją, on się wyłgał, i zbiegł wcześniej zmyślnie pozorując samobójstwo.

   A mnie bardziej ubawił ten zestaw na Polityka Roku 2009 zamieszczony na tej stronie, niż to, że Hitler był kobietą. Co? Może Curie Skłodowska też była kobietą, co?

Sonda
Kto z polityków związanych z pozostałymi ugrupowaniami (lub bezpartyjni) zasługuje na miano Polityka Roku 2009?

Ludwik Dorn
Marek Jurek
Janusz Kaczmarek
Janusz Kochanowski
Janusz Korwin-Mikke
Andrzej Lepper
Kazimierz Marcinkiewicz
Andrzej Olechowski
Maciej Płażyński
Pawel Piskorski
Jan Rokita
Kazimierz Michał Ujazdowski
Lech Wałęsa
Artur Zawisza
Adrian Sadura (0 punktów)
Ale to już bodaj czwarty zestaw, na lewicę też głosowano, proszę:

Za nami już trzy sondy eliminacyjne, w której internauci Onet.pl oddawali głosy na polityków związanych z koalicją rządząca PO-PSL, PiS i lewicą. W ostatniej sondzie oddano jak na razie najmniej głosów, tylko ponad 50 tys. Najwięcej uzyskał jeden z najbardziej popularnych polityków lewicy, Włodzimierz Cimoszewicz - uzyskał 30 procent waszych głosów

Ci tutaj to politycy z pozostałych opcji politycznych, więc takie zbrojne ramię Chrystusa wyszło.

Pozdrawiam

09-12-2009 11:19 
 Ocena 2 na 2
jkl; (5859 punktów)
>Kto z polityków związanych z pozostałymi ugrupowaniami (lub bezpartyjni) zasługuje na miano Polityka Roku 2009?
Trudny wybór.
Może dla ułatwienia niech się rozbiorą i zatańczą.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365