Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gdzie jest wasz bóg ?!!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
09-12-2009 19:21zachaj (5239 punktów)Gdzie jest wasz bóg ?!!!
Ocena -2 na 2
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lukaszewicz (5674 punktów)
>www.tvn24.(*)ambie-sa-wyroki,wiadomosc.html

A co ma do tego ich bóg?

Łukaszewicz.
zachaj (5239 punktów)
>>www.tvn24.(*)ambie-sa-wyroki,wiadomosc.html
>A co ma do tego ich bóg?
>Łukaszewicz.

Jak to co ma do tego? Wszystko ! Przecież to byt absolutny. Jak słyszę takie informacje , że koleś "uciszył dziecko kołkiem i utopił w szambie" to serce mi się kraja. Nie wiem może jestem za wrażliwy ale dla wszystkich którzy jeszcze wierzą ,dla tych którzy uważają że największym problemem jest brak krzyży na ścianach w szkołach, dla tych którzy twierdzą że nasza cywilizacja jest zbudowana na wartościach chrześcijańskich,ponawiam pytanie : Gdzie jest wasz bóg ?!!
jkl; (5859 punktów)
Ewidentnie fora Ci się pomyliły.
zachaj (5239 punktów)
>Ewidentnie fora Ci się pomyliły.

Nie pomyliły. To pytanie kieruję oczywiście nie do ateistów, ale do tych niedobitków wierzących, których nie brakuje na tym forum.
10-12-2009 17:36 
 Ocena 1 na 1
jkl; (5859 punktów)
>Nie pomyliły. To pytanie kieruje oczywiście nie do ateistów ale do tych niedobitków wierzących ,których nie brakuje na tym forum.
Po co ganiać niedobitków, jak masz w sieci miejsca, gdzie wierzących jest 100%?
Tam możesz siać grozę i zwątpienie z większym rozmachem.
Kowalska (14008 punktów)
>www.tvn24.(*)ambie-sa-wyroki,wiadomosc.html

Cytat:
Gdzie jest wasz bóg ?!!!


   I znowu "bóg" z małej litery. To już jest nie do zniesienia.

   A co do tego gdzie jest, to proponuję porozmawiać z kimś kąpętętnym, dajmy na to z Flaszką Głodziem.
10-12-2009 17:02 
 Ocena 1 na 1
zachaj (5239 punktów)
>>www.tvn24.(*)ambie-sa-wyroki,wiadomosc.html
> Cytat:
Gdzie jest wasz bóg ?!!!

>    I znowu "bóg" z małej litery. To już jest nie do zniesienia.

Tak z małej ! bóg bóg bóg bóg bóg bóg ,nie ma boga
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

>Tak z małej! bóg bóg bóg bóg bóg bóg, nie ma boga.
Tego pierwszego wypadałoby jednak napisać dużą, chyba, że jesteś ortodoksem.

Pozdrawiam - Zbyszek

Wiara kończy się wtedy, gdy zaczynają się wątpliwości.
zachaj (5239 punktów)
>>www.tvn24.(*)ambie-sa-wyroki,wiadomosc.html
> Cytat:
Gdzie jest wasz bóg ?!!!

>    I znowu "bóg" z małej litery. To już jest nie do zniesienia.

sprawdź : www.racjonalista.pl/forum.php/s,273581#w276368

Ateistyczna ortografia czyli bóg i biblia
10-12-2009 22:19 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>>>www.tvn24.(*)ambie-sa-wyroki,wiadomosc.html
>> Cytat:
Gdzie jest wasz bóg ?!!!

>>    I znowu "bóg" z małej litery. To już jest nie do zniesienia.
>sprawdź : www.racjonalista.pl/forum.php/s,273581#w276368

   Na razie sprawdzam co ta redundacja znaczy, bom ogópiała już od tych mądrych słów.

Ale kĄputer mówi: NIE.

P.S.

Posytyrafiam ciule wszystkich Fanów "Małej Brytanii"

>Ateistyczna ortografia czyli bóg i biblia

   O Jezu.....
zachaj (5239 punktów)

>Posytyrafiam ciule wszystkich Fanów "Małej Brytanii"

Trochę zaleciało Benedyktem...
10-12-2009 22:43 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>>Posytyrafiam ciule wszystkich Fanów "Małej Brytanii"
>Trochę zaleciało Benedyktem...

   Tfoja sposytszgafczość mnie urzekła*

* Za Edwardem Miszczakiem. Też kiedyś zostanę dyrektorem programowym w jakiejś telewizji
zachaj (5239 punktów)
>>>Posytyrafiam ciule wszystkich Fanów "Małej Brytanii"
>>Trochę zaleciało Benedyktem...
>    Tfoja sposytszgafczość mnie urzekła*
>* Za Edwardem Miszczakiem. Też kiedyś zostanę dyrektorem programowym w jakiejś telewizji

Fajnie , urzekła Cie moja historia Musimy się spotkać. Czuję ,że musisz być naprawdę gorącą laską
10-12-2009 23:50 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>Fajnie , urzekła Cie moja historia Musimy się spotkać. Czuję ,że musisz być naprawdę gorącą laską

   W 1956 roku, w miejscowości Łeb miało miejsce przedziwne zdarzenie. Nikt nie wiedział co się dzieje, a władze były bezradne. Łeb mianowicie całkowicie oszalał, a jego mieszkańcy przenieśli się do najbliższej rodziny.
11-12-2009 16:53 
 Ocena 4 na 4
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>    I znowu "bóg" z małej litery. To już jest nie do zniesienia.

   MAŁĄ LITERĄ!!! WIELKĄ LITERĄ!!! (nawet nie "dużą", a już na pewno nie "z dużej"!) Kowalska! Kiedy to sobie wreszcie zakonotujesz w swojej główce? Jesteś nie do zniesienia (do wniesienia pewnie tym bardziej nie z racji kilogramów!)!!!

fides ex necessitate esse non debet
12-12-2009 09:45 
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)
>>    I znowu "bóg" z małej litery. To już jest nie do zniesienia.

>    MAŁĄ LITERĄ!!! WIELKĄ LITERĄ!!! (nawet nie "dużą", a już na pewno nie "z dużej"!) Kowalska! Kiedy to sobie wreszcie zakonotujesz w swojej główce? Jesteś nie do zniesienia (do wniesienia pewnie tym bardziej nie z racji kilogramów!)!!!

   A bo to z rozpędu wszystko. A jak jeszcze raz nazwiesz moją głowę "główką" to Ci przypomnę czym się co kończy u Ciebie

   To prawda. Jestem nie do zniesienia
12-12-2009 10:30 
 Ocena 2 na 2
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>[...] to Ci przypomnę czym się co kończy u Ciebie

   Nie fatyguj się, sam przypomnę: ostrzeżeniem lub banem!

fides ex necessitate esse non debet
12-12-2009 10:39 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>>[...] to Ci przypomnę czym się co kończy u Ciebie
>    Nie fatyguj się, sam przypomnę: ostrzeżeniem lub banem!

   Klasyczny Facet. Czy Wy wszyscy musicie do NIEGO gadać?!

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365