Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zjednoczone Forum Witryn Satanistycznych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
31-07-2002 12:32LectusZjednoczone Forum Witryn Satanistycznych
Wykonało się!! Powstało oraz (co nie koniecznie jest logiczną konsekwencją pierwszego) ruszyło Zjednoczone Forum Witryn Satanistycznych!! Jedno miejsce w całej (? ;P)sieci, gdzie satanisci i ludzie zainteresowani tą ideologią/religią mogą się spotkać i podyskutować, porozmawiać, pożartować czy wreszcie lepiej się poznać. Zjednoczone Forum jest wyjątkowe pod tym względem, ze łączy ze sobą 3 witryny: Kaina, Nadaha i Lectusa. W imieniu swoim oraz Redakcji ZFWS zapraszam!

Lectus
Michał
Rozumiem chęć reklamy, ale czy tu gdzieś widnieje napis:
Darmowa Tablica Ogłoszeń ?
Lectus
>Rozumiem chęć reklamy, ale czy tu gdzieś widnieje napis:
>Darmowa Tablica Ogłoszeń ?

Jeżeli naruszyłem regulaminy, zasady funkcjonowania Forum, to oczywiscie godzę się z możliwością skasowania watku. pzdr
gewuriel
>Wykonało się!! Powstało oraz (co nie koniecznie
Consumatum est ....Boże ratuj
>jest logiczną konsekwencją pierwszego) ruszyło
>Zjednoczone Forum Witryn Satanistycznych!! Jedno
>miejsce w całej (? ;P)sieci, gdzie satanisci i
>ludzie zainteresowani tą ideologią/religią mogą
>się spotkać i podyskutować, porozmawiać,
>pożartować czy wreszcie lepiej się poznać.
O proszę może na randkę też można się umówić , ogłoszenie jakieś zamieścić , kto wie , może trafi mi się jakaś miła dziweczyna ubrana na czarno z pentagramem zawieszonym na szyi , mama będzie zachwycona .
>Zjednoczone Forum jest wyjątkowe pod tym
>względem, ze łączy ze sobą 3 witryny: Kaina,
>Nadaha i Lectusa. W imieniu swoim oraz Redakcji
>ZFWS zapraszam!
MAm prośbę , zaryglujcie się tam dobrze na cztery spusty , i z zaproszeniami uważaj , ktoś może z Granady do was wpaść i lekką zarazę ze sobą przynieść .
Bez wyrazów jakiegokolwiek szacunku.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365