Racjonalista - Strona głównaDo treści
Niebo jest hetero

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
18-12-2009 17:57kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Niebo jest hetero
Ocena 3 na 3
Biskup Tadeusz Pieronek wyraził opinię, że akty homoseksualne wykluczają z Królestwa Niebieskiego. (Tutajcałość.)

Teraz rozumiem skąd tylu pedofilów pośród kleru. Pedofile idą do Nieba.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Teraz rozumiem skąd tylu pedofilów pośród kleru. Pedofile idą do Nieba.[/color]
Pod warunkiem, że to pedofile hetero!!! Ale jeżeli x katolicki molestuje ministranta, to jest chyba pedofilem homo? Tak czy nie?
JATO
----------
X- ergo ksiądz, same une takich skrótów używają.


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
18-12-2009 19:23 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Oczywiście masz rację, ale skoro Ekscelencja nie raczył był wspomnieć o pedofilach, to znaczy, że póki tego nie uczyni, pedofile do Nieba są przyjmowani.


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
18-12-2009 19:51 
 Ocena 6 na 6
Gosia (9452 punktów)

>Ale jeżeli x katolicki molestuje ministranta, to jest chyba pedofilem homo? Tak czy nie?

Ksiądz katolicki nie molestuje ministranta, on jest jego ofiarą

"Molestowane dzieci są same sobie winne, gdyż jeśli się nie uważa, dzieci same to prowokują, ponieważ wiele dzieci szuka kontaktów seksualnych z dorosłymi."
Katolicki biskup Teneryfy Bernardo Alvarez.

Smith (10069 punktów)
>Biskup Tadeusz Pieronek wyraził opinię, że akty homoseksualne wykluczają z Królestwa
>Niebieskiego.
>(Tutajcałość.)
>Teraz rozumiem skąd tylu pedofilów pośród kleru. Pedofile idą do Nieba.

Biskup tylko tradycyjnie reklamuje w ten sposób przepustki do Królestwa Niebieskiego, które jakieś prawie 1000 lat temu biskupi sobie zatwierdzili.
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Biskup tylko tradycyjnie reklamuje w ten sposób przepustki do Królestwa Niebieskiego, które jakieś prawie 1000 lat temu biskupi sobie zatwierdzili.
A czegóż oni sobie jeszcze nie zatwierdzili (sami z siebie rzecz jasna)?
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
18-12-2009 21:57 
 Ocena 1 na 1
pompa (524 punktów)
1 Kor 6;9:"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą"

Pieronek wyraził opinię, która jest zgodna z tym co w Biblii jest napisane.
18-12-2009 22:03 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>Pieronek wyraził opinię, która jest zgodna z tym co w biblii jest napisane.

Jezus na pytanie, kto wejdzie do nieba, opowiedział historię o miłosiernym Samarytaninie.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
18-12-2009 22:51 
 Ocena 4 na 4
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Jak już cytujesz, to do końca:

Cytat:
1 Kor 6;10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.
1 Kor 6;11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego.



Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365