>>Witam >>potrzebuję napisów do "Atheism: A rough history of disbelief" (Ateizm: Zarys historii niewiary) w >>zasadzie do wszystkich 3 części. >Jeśli chodzi o napisy polskie, to takowych chyba nie ma. Angielskie można bez problemu wygooglać. >Życzę wesołych świąt. > Better to reign in hell than serve in heaven... ...a później przepuścić przez tłumacza google. Strasznie to koślawe, ale sens da się wyłapać nawet łatwo dołączam do życzeń marek
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
|