Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mała prośba

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
31-12-2009 09:38obcy gatunek (907 punktów)Mała prośba
Przeczytałem na tym portalu ( nie pamiętam tylko w którym miejscu to było ), że raz w miesiącu są organizowane przez PSR otwarte spotkania dla wszystkich. W związku z powyższym mam prośbę, aby mnie poinformować o terminie takiego spotkania.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wojtek (3465 punktów)
Proszę podać z jakiego jest Pan miasta, każdy ośrodek kiedy indziej organizuje spotkania.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
Kowaluk (207 punktów)
Pomyliłeś,adres. Nic nie pisałem na temat spotkania.Pozdrawiam.
Wojtek (3465 punktów)
To Ty pomyliłeś, nie Tobie odpowiadałem.

Pozdrawiam



ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
Kowaluk (207 punktów)
Z końcem roku podroczę się z Tobą.Jak nie mnie odpowiadałeś skoro otrzymałem wiadomość e-mail na moją pocztę.Ale, w końcu to żaden problem.Korzystając z okazji życzę Ci miłego Sylwestra i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
31-12-2009 16:34 
 Ocena 1 na 1
Wojtek (3465 punktów)
Powiadomienia otrzymuje się w przypadku obserwowania wątku, obserwowania wypowiedzi innych użytkowników i przy paru innych okazjach. Ja otrzymuję powiadomienia moderatorskie w liczbie kilkuset dziennie i nie przyjmuję, że te kilkaset osób pisze do mnie . Wzajem życzę hucznego Sylwestra i szczęścia w Nowym Roku.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
obcy gatunek (907 punktów)
>Proszę podać z jakiego jest Pan miasta, każdy ośrodek kiedy indziej organizuje spotkania.
>Pozdrawiam
>
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona

Zainteresowany jestem terminem spotkania ośrodka krakowskiego.
Wojtek (3465 punktów)
Termin nie został jeszcze ustalony, zapewne będzie to 7 lub 14 stycznia. Wysłałem do Pana prośbę na priv o podanie adresu mail. Zostanie Pan dodany do mailingu oddziału.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
obcy gatunek (907 punktów)
>Termin nie został jeszcze ustalony, zapewne będzie to 7 lub 14 stycznia. Wysłałem do Pana prośbę na priv o podanie adresu mail. Zostanie Pan dodany do mailingu oddziału.
>Pozdrawiam
>
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona

Dzięki - podam w takim razie mój adres poczty. Sądziłem, że mój adres poczty jest znany.
Pozdrawiam i życzę miłego Sylwestra oraz miłego powitania Nowego Roku.
Wojtek (3465 punktów)
>Dzięki - podam w takim razie mój adres poczty. Sądziłem, że mój adres poczty jest znany.
Jest znany portalowi Racjonalista.pl. Ponieważ PSR i portal współpracują, ale są rozłączne, tak samo bazy adresowe są również rozłączne. Ze względu na przestrzeganie prawa nie współdzielimy tych baz.
>Pozdrawiam i życzę miłego Sylwestra oraz miłego powitania Nowego Roku.
Dziękuję i wzajemnie.

Pozdrawiam



ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
obcy gatunek (907 punktów)
>>Dzięki - podam w takim razie mój adres poczty. Sądziłem, że mój adres poczty jest znany.
>Jest znany portalowi Racjonalista.pl. Ponieważ PSR i portal współpracują, ale są rozłączne, tak samo bazy adresowe są również rozłączne. Ze względu na przestrzeganie prawa nie współdzielimy tych baz.
>>Pozdrawiam i życzę miłego Sylwestra oraz miłego powitania Nowego Roku.
>Dziękuję i wzajemnie.
>Pozdrawiam
>
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona


Nie wiem dlaczego, ale odrzuciło mi wysyłaną wiadomość z winy odbiorcy. Trudno pokombinuję w Nowym Roku.
Wojtek (3465 punktów)
Jeśli odrzuca (ostatnio Google ma chwilowe problemy z pocztą) to proszę pisać na lp.airetni@oks.w .

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
obcy gatunek (907 punktów)
>Jeśli odrzuca (ostatnio Google ma chwilowe problemy z pocztą) to proszę pisać na lp.airetni@oks.w .
>Pozdrawiam
>
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona

>
Dziękuję za odpowiedź przekazaną na moją pocztę, że zostanę poinformowany o terminie spotkania. Pojawię się na spotkaniu.
Kowalska (14008 punktów)
>Przeczytałem na tym portalu ( nie pamiętam tylko w którym miejscu to było ), że raz w miesiącu są
>organizowane przez PSR otwarte spotkania dla wszystkich. W związku z powyższym mam prośbę, aby mnie
>poinformować o terminie takiego spotkania.

   Nie radzę. Oni na tych spotkaniach piją, palą, uprawiają wyuzdany seks i rozmawiają. Lepiej siedzieć grzecznie w domu.
31-12-2009 13:24 
 Ocena 8 na 8
Sylwek (15472 punktów)

>    Nie radzę. Oni na tych spotkaniach (...) rozmawiają.

To najbardziej jeży włosy na karku.

dnoterlikowskiego.blogspot.com/
31-12-2009 15:24 
 Ocena 5 na 5
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
> jeży włosy na karku.
...żeby tylko... .
31-12-2009 17:23 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>> jeży włosy na karku.
>...żeby tylko... .

   No jasne - przecie jeszcze w Krakowie.

   Jerzy.
31-12-2009 14:45 
 Ocena 5 na 5
obcy gatunek (907 punktów)

>    Nie radzę. Oni na tych spotkaniach piją, palą, uprawiają wyuzdany seks i rozmawiają. Lepiej siedzieć grzecznie w domu.
Przynajmniej nie jest nudno.

Czy ciastka i kawa też są?
Rozumiem, że odradza mi się i proponuje grzeczne siedzenie w domu, aby nie wyszło, że to kłamstwa, bo na spotkaniach jest przynudzanie, dzbanek wody, suchy chleb, biczowanie itd.
31-12-2009 15:17 
 Ocena 6 na 6
Wojtek (3465 punktów)
>Czy ciastka i kawa też są?
Jak człek je sobie przyniesie
>Rozumiem, że odradza mi się i proponuje grzeczne siedzenie w domu, aby nie wyszło, że to kłamstwa, bo na spotkaniach jest przynudzanie, dzbanek wody, suchy chleb, biczowanie itd.
Biczowanie jest tylko dla fanów tego sportu, reszta pławi się w hedonistycznym samouwielbieniu .

Pozdrawiam



ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
31-12-2009 17:20 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Czy ciastka i kawa też są?
   Są...

>... bo na spotkaniach jest przynudzanie, dzbanek wody, suchy chleb, biczowanie itd.
   ... natychmiast po wodzie i suchym chlebie do syta, oraz biczowaniu do rana.
31-12-2009 18:39 
 Ocena 2 na 2
placownik (17853 punktów)

>Rozumiem, że odradza mi się

   Przecież to była tylko reklama.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
31-12-2009 17:21 
 Ocena 2 na 2
lotrek (14275 punktów)
>Oni na tych spotkaniach piją, palą, uprawiają wyuzdany seks
Daleko nie masz, więc przyjedz kiedyś....i weź udział

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
01-01-2010 15:42 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>>Oni na tych spotkaniach piją, palą, uprawiają wyuzdany seks

>Daleko nie masz, więc przyjedz kiedyś....i weź udział

   Warum nicht, jak to mówią w Czechach, ale z góry uprzedzam, że nie palę.
01-01-2010 16:18 
 Ocena 3 na 3
lotrek (14275 punktów)

>    Warum nicht, jak to mówią w Czechach, ale z góry uprzedzam, że nie palę.
Nie zarzekaj się, bo niezbadane są wyroki boskie, jak to czasem mówią ateiści. Wszystko jeszcze przed Tobą....więc może do wiosny? Gdy tulipany kwitną na krakowskich Plantach





Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
01-01-2010 16:52 
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)
>>    Warum nicht, jak to mówią w Czechach, ale z góry uprzedzam, że nie palę.

>Nie zarzekaj się, bo niezbadane są wyroki boskie, jak to czasem mówią ateiści.

   Nie, palić to ja już raczej nie zacznę z powrotem. Za wredny mam charakterek. Paliłam, paliłam, od 17 roku życia, 10lat, aż pewnego dnia rano obudziłam się i stwierdziłam, że już nigdy więcej. Jak pomyślałam, tak i zrobiłam. W kwietniu minie 8 lat.

>Wszystko jeszcze przed Tobą....więc może do wiosny? Gdy tulipany kwitną na krakowskich Plantach
><

   Kto wie?...
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
psr.racjon(*)SID=dp3j5dn7v9p966g26g2govd8v5

JATO



Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365