Racjonalista - Strona głównaDo treści
Linki do nowych wypowiedzi.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
02-01-2010 18:12Autografka (10638 punktów)Linki do nowych wypowiedzi.
Od wczoraj (chyba) w widoku "linki do nowych wypowiedzi" nie mogę samodzielnie ustawić godziny, od której chcę oglądać posty. Godzina ustawia się automatycznie. Przez to umykają mi posty, które zostały opublikowane wcześniej.
Może da się to jakoś naprawić, plisss.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Od wczoraj (chyba) w widoku "linki do nowych wypowiedzi" nie mogę samodzielnie ustawić godziny, od
>której chcę oglądać posty. Godzina ustawia się automatycznie. Przez to umykają mi posty, które
>zostały opublikowane wcześniej.
>Może da się to jakoś naprawić, plisss.
>
Jest tak od zawsze. U mnie przy wpisywaniu daty przestawia się na czasy przedwojenne Wyloguj się, zaloguj ponownie i wtedy powinno zadziałać.
Autografka (10638 punktów)

>Jest tak od zawsze. U mnie przy wpisywaniu daty przestawia się na czasy przedwojenne Wyloguj się, zaloguj ponownie i wtedy powinno zadziałać.

Nic z tego. Dalej nie działa.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
02-01-2010 21:24 
 Ocena 2 na 2
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Nic z tego. Dalej nie działa.
Pozostała modlitwa...
02-01-2010 21:29 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)
>>Nic z tego. Dalej nie działa.
>Pozostała modlitwa...

Znaczy się... modlitwa do webmastera.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
03-01-2010 02:14 
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)
>>>Nic z tego. Dalej nie działa.
>>Pozostała modlitwa...
>Znaczy się... modlitwa do webmastera.

   W Imię Małgorzaty, Wojtka i Placownika świętego... Amen.

Webmasterze nasz, któryś jest w niebie
święć się imię Twoje;
przyjdź królestwo Twoje;
bądź wola Twoja jako na Forum tak i na ziemi;
posta naszego powszedniego daj nam dzisiaj;
i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie wódź nas na pokuszenie;
ale nas zbaw ode Złego

Albowiem Twoje jest Forum i moc i chwała na wieki wieków.

Amen.

   Przepraszam. Nie mogłam się powstrzymać
03-01-2010 02:31 
 Ocena 5 na 5
Autografka (10638 punktów)

>    Przepraszam. Nie mogłam się powstrzymać

Ależ nie przepraszaj. Wiadomo wszak, że zawsze lepsza jest modlitwa dana (daj Moderatorze, że z góry), od tej samodzielnie wymyślonej (i nie daj Moderatorze, że heretyckiej). Miałam się do snu układać, ale tę myśl porzucam po to, by teraz nocnym modłom się oddawać, nadzieję tym większą w umartwieniu bezsennością pokładając.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Madman (7811 punktów)
>Od wczoraj (chyba) w widoku "linki do nowych wypowiedzi" nie mogę samodzielnie ustawić godziny, od
>której chcę oglądać posty.
Ja też nie potrafię. I strasznie mnie to irytuje. Czy webmaster już z tym walczy?
15-01-2010 23:12 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)

>Czy webmaster już z tym walczy?

Nie wydaje mi się, że walczy. A niestety trzeba teraz uważać, żeby sobie przypadkiem nie zamknąć strony zanim przejrzy się wszystkie nowe wypowiedzi.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Autografka (10638 punktów)
Teraz jest już zupełny klops. Przy odświeżaniu (kiedy stronę mam otwartą), podgląd linków ustawia się na aktualną godzinę i tym sposobem linków nie widać żadnych. Zróbcie coś z tym, proszę.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
17-01-2010 01:55 
 Ocena 1 na 1
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Ja też proszę o to samo, co Autografka .

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365