Witam Wiem, że było już kilka wątków w tej sprawie, jednak straciły już trochę na ważności, czy ktoś zaprawiony mógłby podać link do jakiś przyśpieszeń dla BOINC??
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Optymalizacje można zobaczyć tutaj: www.boincatpoland.org/wiki/Optymalizacje Linki są na dole. Instrukcje w artykule. Sam korzystam z optymalek dla Einstein'a i MilkyWay.