Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poszukuję chrześcijańskich małżeństw do filmu o in vitro

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
02-01-2010 23:30gedeon13 (-21 punktów)Poszukuję chrześcijańskich małżeństw do filmu o in vitro
Ocena -7 na 7
Witam,
poszukuje małżeństw, ktore mają dziecko dzięki metodzie "in vitro" i małżeństw, które starają sie o dziecko za pomocą tej metody.
Przygotowuję sie do produkcji filmu dokumentalnego, w ktorym bohaterami byłby dwa małzenstwa o przeciwnych denominacjach: katolickie i protestanckie lub innego wyznania.
Chce wyprdukowac prosty, ciekawy flm pokazujacy inne oblicze Stworcy ktory jako Dawca Zycia, daje zycie rowniez dzieciom "z próbówki". Poza tym nadrzednym celem jest pokazanie, ze zadna instytucja Koscielna nie ma prawa rzadzic sumieniami ludzi choćby w takich sprawach. Jeśli chodzi o malzenstwo katolickie, oczywiste ze chcialbym aby było za ta metoda zapłodnienia.
Byłbym wdzieczny za pomoc. Oczywiscie wszelkie ine informacje jestem gotów przesłac e-mailem lub telefonicznie
e-mail: lp.pw@mlifnoedeg
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Autografka (10638 punktów)Odp: POSZUKUJĘ MAŁŻEŃSTW DO FILMU O IN VITRO

>Chce wyprdukowac prosty, ciekawy flm pokazujacy inne oblicze Stworcy ktory jako Dawca Zycia,

To chyba ciut źle trafiłeś. I po co Ci tyle tych wątków?


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Chardin (168 punktów)
Oj, złe forum.
stilgar (7322 punktów)Odp: Poszukuję chrześcijańskich małżeństw do filmu o in vitro
Skoro masz gotowe założenie a osoby występujące w filmie mają mieć odpowiednie poglądy, to nie będzie to film dokumentalny tylko propagandowy.
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>Chce wyprdukowac prosty, ciekawy flm pokazujacy inne oblicze Stworcy ktory jako Dawca Zycia, daje
>zycie rowniez dzieciom "z próbówki".

No nie... bez jaj!
Współczesna wersja... niepokalanego poczęcia?
Na temat in vitro już jest niezły film... SEXMISJA !


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
Kurczewski (2471 punktów)
Z muzyką Morricone ?

erka.ovh.org/

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365