Racjonalista - Strona głównaDo treści
To chyba ważne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
05-01-2010 22:43spray (5875 punktów)To chyba ważne
Ocena 2 na 2
Wprawdzie wieszałam nieraz psy na Wiki (nie bez powodu), ale ten "kaganek" jednak płonie coraz piękniejszym płomieniem*. Chyba nie tylko ja mam takie wrażenie.
wikimediaf(*)campaign=fundraiser2009#appeal
_________________________________
*Britannica też ma parę pięknie kompromitujących wpadek...

Ja tylko tak... przelotem. I bez ogonków, bo mi skrzydła wystarczą, a zamiast ogonków mam stateczniki. Przynajmniej dwa
Autor tego wątku akceptuje lub odrzuca nowe wypowiedzi. Przy braku decyzji, wypowiedź pojawi się po 48 godzinach.

stilgar (7322 punktów)
>Wprawdzie wieszalam nieraz psy na Wiki (nie bez powodu), ale ten "kaganek" jednak plonie coraz
>piekniejszym plomieniem*. Chyba nie tylko ja mam takie wrazenie.
>wikimediaf(*)campaign=fundraiser2009#appeal

Bo Wikipedia jest dobra, to wikipedyści są źli
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

>Ja tylko tak... przelotem. I bez ogonków, bo mi skrzydła wystarczą, a zamiast ogonków mam
>stateczniki. Przynajmniej dwa
Ogonki "się dorobiło".

Pozdrawiam - Zbyszek

Wiara kończy się wtedy, gdy zaczynają się wątpliwości.
gama (1062 punktów)
>Wprawdzie wieszałam nieraz psy na Wiki (nie bez powodu), ale ten "kaganek" jednak płonie coraz
>piękniejszym płomieniem*.

Płonie, płonie jednak nie dla wszystkich. Uczniom w UK radzi się unikać Wikipedii i poleca wyszukiwarki Google i Yahoo. Powód? Encyklopedie in line tworzone przez czytelników nie są miarodajne, zawierają błędy, mogą też podawać informacje całkowicie nieprawdziwe. Stąd się chyba wzięła ta prześmiewcza fraza: "uczeni w Wikipedii"(?)
www.telegr(*)n-told-to-avoid-Wikipedia.html
08-01-2010 00:23 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)

>Płonie, płonie jednak nie dla wszystkich. Uczniom w UK radzi się unikać Wikipedii i poleca wyszukiwarki Google i Yahoo. Powód? Encyklopedie in line tworzone przez czytelników nie są miarodajne, zawierają błędy, mogą też podawać informacje całkowicie nieprawdziwe. Stąd się chyba wzięła ta prześmiewcza fraza: "uczeni w Wikipedii"(?)
>www.telegr(*)n-told-to-avoid-Wikipedia.html
>
Toz mówiłam, ze wieszałam psy !
Ja znalazłam tam parę błędów, a czasem nawet wierutne bzdury. Nie wspominając o tym ,ze w jednej wersji językowej bzdury były większe, w innej mniejsze.
Ale to sie powoli zmienia.
Hasla sa tworzone przez użytkowników. Czytelników, to za malo powiedziane.
Nie tylko w UK uczniom sie radzi, ale i na Racjonaliście nieraz jedni drugim radzili.
Samam ci swiadkiem, bom radziła.
I jeszcze raz przypomnę: Britannica tez miala wpadki. Rozwodzic sie nad tym nie bede.
Raz, ze madrej glowie dosc dwie slowie. Dwa, ze do doskonalosci sie dazy, ale jej sie raczej nie osiaga. Co nie znaczy, ze Wiki nagle wzniosla sie nad poziomy.
Nie wzniosla.
Ale idea nadal pozostaje ponad poziomami i tresc merytoryczna powoli zaczyna podazac za idea. Czy osiagnie ideal?
Watpliwa sprawa...
No body is perfect
08-01-2010 01:56 
 Ocena 2 na 2
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>No_ body is perfect
Eee, tam, gadanie....
gama (1062 punktów)
>Toz mówiłam, ze wieszałam psy !

I tu jest pies pogrzebany ( powieszony)
Bo rzecz nie w tym, że mówiłaś; tego przecież nie neguje. Rzecz w tym, że w niektórych środowiskach szkolnych oficjalnie zwraca się uwagę na niedostatki Wiki. Nie słyszałem, by takie działania podejmowano u nas. Aby nie wieszać kolejnych psów dodam: nie twierdzę, że tych działań nie ma lecz, że nie słyszałem. No body is perfect? Fact.

08-01-2010 08:20 
 Ocena 3 na 3
Fizyk (17637 punktów)
> No body is perfect

Freudian slip?
spray (5875 punktów)
>> No body is perfect
>Freudian slip?
>
Nie , zwykły byk.
08-01-2010 00:28 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
A w ogole , to dlaczego mam akceptować lub nie, wypowiedzi w moim wątku ?!
Akceptuje samym faktem założenia wątku !
Jesli chciałabym, zeby wypowiedzi były wyłącznie po mojej myśli, to by mnie na tym i zadnym innym forum nie było !
Chyba, ze... pora umierać ?

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365