> Świeży news. Mamy szlak pielgrzymkowy. Nowy. Pod ziemią. W Wieliczce. Otwierał sam arcybaca> Dziwisław. I znów jesteśmy awangardą cywilizowanego świata....No to mamy już : naziemne, wodne ( spływy kajakowe, którymi ongiś On sam spływał ), podziemne. Brakuje więc tylko powietrznych. Może by więc takowy zorganizować ( uprzedzając tym samym Przedsiębiorców z Torunia ), wynająć samolot - niech lata tam gdzie UOS ongiś latał - "kasować" wiernych za bilety, a za uzyskane środki przeprowadzić jakąś akcję edukacyjną.  Takiego miałbym pomysła
|