Staromiejski Dom Kultury w Warszawie zaprasza 30 stycznia 2010 roku na
V Święto Głupców
w programie:
17.00 – „Misterium Narodzenia” – Walny-Teatr 18.00 – „Dziadek” – Walny-Teatr 19.00 – „Etiudy” – Studio Form Światła, Tadeusz Wierzbicki 20.00 – „Benefis Głupca” czyli Świtalski (saksofon), Szpindler (poezja), Wojaczek (wiolonczela), Zemło (teatr cieni), Zapora (śpiew), Bytowska (Śpiew), Szczebiot (konferansjer), Walny (teatr przedmiotu)
Rezerwacja miejsc SMSem (imię, nazwisko, godzina) pod nr 692 132 904. Biletów brak, opłata dobrowolna w dowolnej walucie. Ilość miejsc bardzo ograniczona. Przybywajcie na Rynek Starego Miasta 2 |