 .>Opłata 450 zł. skutecznie wyklucza mnie z grona zainteresowanych udziałem. > Ale jak pójdziesz Adaś - to potem mi wszystko opowiesz przy piwku,> (na piwko za 4,5 mnie jeszcze stać)  Hi, hi....mnie też nie stać. Jest to opłata za obiadki w szanownym profesorskim gronie, udział w bankiecie, publikację po konferencyjne....wszystko to mnie nie interesuję. Jednak, gdyby była możliwość posłuchania kilku wykładów, to z chęcią bym skorzystał, tym bardziej, że bloki tematyczne są bardzo interesujące: Cytat:* historia ateizmu * ateistyczny system wartości * "soteriologia" ateizmu * ateistyczna krytyka religii * ateistyczne religie * socjologiczne i psychologiczne badania nad ateizmem * ateizm a współczesne teorie sekularyzacji
Może są jakieś wejściówki dla biednych ateistów....myślę, że coś się załatwi
Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
|