Mam pytanie techniczne. Używam Firefoxa i na forum dział mi sprawdzanie pisowni - błędy są podkreślane na czerwono, mogę wybrać poprawne słowo z listy itp bajery  Czy to jest sprawdzanie z Firefoxa czy strona ma to "zaszyte" osobno? Tzn. czy u kogoś używającego innej przeglądarki błędy ortograficzne mogą się nie podkreślać na czerwono? Naprawdę nie wiem jak to działa "w środku", proszę o wyjaśnienie łopatologiczne. |