> Mam problem z zamieszczeniem swojej wypowiedzi, czy może zostałem zablokowany?Jeśli pod nazwiskiem nie ma adnotacji w nawiasie: zablokowany, to znaczy, ze wszystko ok  Nie wiem dlaczego nie możesz zamieszczać wypowiedzi, ale w tej sprawie najlepiej skontaktuj się z webmasterem. Taki wątek nie powinien się znaleźć na forum. W sprawach indywidualnych problemów z forum należy pisać na adres kolegium, pod który jest także webmaster podpięty.
|