Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wiara jednak czyni cuda.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
02-02-2010 00:02Absit! (139 punktów)Wiara jednak czyni cuda.
Wiara czyni cuda...
www.youtub(*)?v=o7T40_CnOUg&feature=related

Jezus przywłaszczył sobie perłę naszego bluesa. Niech mu ten jeden raz będzie!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>Wiara czyni cuda...

Pierdel... również!
www.youtub(*)?v=yvWGREauPec&feature=related

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
gama (1062 punktów)
Kawałek fajnej muzyczki. Blusisko czuje się w każdej części taktu.
Nalepa używa zwrotu "o panie" - dalej działa juz tylko nasza wyobraźnia.

" O panie, widzę w twoim ciele wszystkich bogów oraz gromady rozmaitych stworzeń. Widzę królewskiego Brahmę, który spoczywa na tronie z lotosu, mędrców oraz boskie węże. Ciebie widzę, który masz wiele ramion, brzuchów, twarzy i oczu. Twej postaci nic nie ogranicza, nie mogę bowiem dostrzec ani końca, ani środka, ani Twego początku, o panie wszelkiej rzeczy, któryś jest kształtem wszystkiego. Widzę cię z koroną na głowie, dzierżącego maczugę i dysk. Ciebie, który jaśniejesz dokoła wielkim blaskiem(...).Niezmienny obrońco odwiecznego ładu, poznałem w Tobie nieśmiertelnego męża(...). Gdy widziałem, jak lśniący i różnobarwny dotykasz nieba, ty, który masz przepastne usta i błyszczące oczy, gdy widziałem cię takim, zaprawdę do głębi zatrwożyło się moje serce i już nie znajduję w sobie odwagi ani spokoju, o Wisznu."
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
> [...] "już nie znajduję w sobie odwagi ani spokoju, o Wisznu."

Wypadałoby podać że to z Bhagavad-Gity oraz numer wersetu

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Wiara czyni cuda...
No, przecież... . W porywach nawet dosyć koszerne jej wychodzą .

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365