> I sam się zawsze obroni>W rzeczy samej ! > nie wiem natomiast jak załatwiono sprawy praw autorskich - ktoś chyba musiał uzyskać na wykorzystanie utworu formalną zgodę.>Właśnie - dla mnie też to jest zagadka, no chyba że tych spraw nie załatwiono, i wzięli sobie muzyczkę nielegalnie ... wcale bym się nie zdziwił ... ot Polska. > A tak w ogóle nie bądźmy tacy "nadęci">Masz rację, szczerze mówiąc - takim "utworkiem-potworkiem" raczej sobie samobója strzelają niż cokolwiek promują ... baj de łej - skoro już przy reklamie jesteśmy : 
NON SERVIAM
|