Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jaruzelski - wciąż ma szansę...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
05-02-2010 10:47libertyn (3006 punktów)Jaruzelski - wciąż ma szansę...
Ocena 3 na 3
Gen. Jaruzelski wciąż ma szansę na zbawienie a prawica i PiS wciąż na Niego plują. Czy Kościoł katolicki ma schizofrenię?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

plodzien (7378 punktów)
> Czy Kościoł katolicki ma schizofrenię? >
Dlaczego? Ktoś zapłacił za mszę w takiej intencji - to ksiądz odprawia.
Emocje swoją drogą, ale pieniądz zawsze sie przyda.
05-02-2010 12:02 
 Ocena 1 na 1
Arłukowicz (3162 punktów)
>> Czy Kościoł katolicki ma schizofrenię? >Dlaczego? Ktoś zapłacił za mszę w takiej intencji - to ksiądz odprawia.
>Emocje swoją drogą, ale pieniądz zawsze sie przyda.

Ciekawe na ile wycenią mszę w intencji misia uszatka ?
05-02-2010 12:20 
 Ocena 5 na 5
plodzien (7378 punktów)
> Ciekawe na ile wycenią mszę w intencji misia uszatka ? >
Jeśli chodzi o pewnego znanego redaktora, będącego nieprzebłaganym wrogiem kościoła (jak Hannibal - Rzymu), a mającego uszy porównywalne z glempowymi - to cena mogłaby być wysoka.
Ale dla kościoła nie ma ceny niemożliwej do ustalenia i pobrania.
06-02-2010 16:57 
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)
>> Ciekawe na ile wycenią mszę w intencji misia uszatka ?
>Jeśli chodzi o pewnego znanego redaktora, będącego nieprzebłaganym wrogiem kościoła (jak Hannibal - Rzymu), a mającego uszy porównywalne z glempowymi - to cena mogłaby być wysoka.

   Ten Redaktor wcale nie jest takim wrogiem Kościoła kat. za jakiego Go wszyscy uważają. On zwyczajnie i po prostu w swoim "tygodniku codziennym" pisze prawdę. A że Kościół miał zawsze Prawdę za swojego największego wroga, to już nie Jego wina.

>Ale dla kościoła nie ma ceny niemożliwej do ustalenia i pobrania.

   Cóż mogę dodać. Rzekłeś. Amen
lukasz9 (1220 punktów)

W Olsztynie jakiś czas temu była msza w całości poświęcona modłom za generała Franco. Ale nie ma co porównywać, bo akurat on był z tej samej bajki co KK.
Mariusz Pracki (436 punktów)
Kościół jest jak burdel - wchodzisz, pokazujesz kasę i mówisz czego chcesz, zawsze znajdzie się jakaś ku*wa, która spełni twoje oczekiwania. Czasem po prostu będziesz musiał wydać trochę więcej.

A Generałowi Wojciechowi Jaruzelskiemu nawet modlitwy katoli nie zaszkodzą, bo i tak jest i będzie WIELKI. Więcej zrobił dla Polski niż ten ich bóg, bo przynajmniej Generał jest prawdziwy i istnieje...

www.moherowo.pl
Kowalska (14008 punktów)
   Dzisiaj u Lisa będzie generał Jaruzelski.

   Po pierwsze mam nadzieję na mniejszą nagonkę na niego (chciałam napisać ostrzej), niż u Sekielskiego i Morozowskiego.

   A po drugie to chyba zrozumiałam, dlaczego ten schorowany człowiek tak ostatnio często MÓWI w tych wszystkich programach. Za kilka lat, gdy umrze, weźmie się za niego IPN i cała reszta oszołomów. I jeśli teraz, kiedy jeszcze żyje, ludzie nie pojmą, że miał rację 13 grudnia, to potem, że tak po żołniersku powiem, dupa blada...

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365