> na to ze kosciol katolicki poprzez zakaz uzywania kondomow, usiluje zwiekszyc w Afryce wlasne dochody wynikajace z wiekszej zachorowalnosci na AIDS a wiec i ilosci pogrzebow> wsrod ludnosci wyznania rzym.-katolickiego.> czy ktos zna takie dokumenty ??  Na prawdę nie wiem co mnie skłoniło do odpowiedzi na ten wątek  O jedno proszę - nie minusujcie mnie a odbierzcie to raczej jako luźny żart (choćby z racji kategorii w jakiej ten wątek jest a mianowicie: Bazgroły). Jeśli tak USILNIE chcielibyśmy (ghe ghe) się dopatrzyć takowej teorii spiskowej to można to widzieć na przykład tak: - Katolik który używa gumek to w istocie hipokryta, który być może i wierzy w Boga którego sam sobie wymyśla ze swoimi zasadami, ale sam Kościół jako instytucja go nie interesuje. - Taki hipokryta nie da na tacę (co wynika z powyższego). - Prawdziwie wierząca osoba w walce z HIV miast prezerwatywy wybierze wstrzemięźliwość, wierność (osobie która też nie jest zarażona) itp. - Taki mechanizm prowadzi do tego, że chorymi będą: ludzie nie uznający doktryny katolickiej oraz hipokryci, którzy pomimo zakazów używają gumek za to nie dają na tacę. - Limesem tego będzie: chorzy umrą, hipokryci umrą albo nie będą mieć dzieci a katolicy się rozmnożą. - W efekcie tego w Afryce będzie rzesza gorliwie wierzących katolików (co kluczowe) dających na tacę. Tadaaa 
"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję"
|