>Odwagi! Nie jesteś sama, ja też nie wiem. >A poważniej: nie sadzę byś znalazła frajera, który za Ciebie odwali czarną robotę. >Nie odrabiamy tu cudzych prac domowych. > nie chcę,żeby ktoś coś za mnie odwalał, tylko proszę o jakąś podpowiedź co powinna zawierać taka praca, bo jakoś nie wiem jak się do tego zabrać.
|