 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kultura
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-02-2010 09:41 | rudyment (3233 punktów) | "Przez ocean czasu" | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 Jarosław Ziółkowski (972 punktów) (zablokowany) | > Zainteresowanych, wtajemniczonych i innych takich odchyleńców informuję, że rzecz jest wreszcie osiągalna: A niewtajemniczeni (jak ja) pomyśleli, że ktoś wreszcie zbudował wehikuł. 
Można zawsze liczyć, że Amerykanie postąpią we właściwy sposób. Oczywiście po tym, jak wyczerpią wszelkie inne możliwości. -- Winston Churchill
|
|
| DKnoto (982 punktów) | > Zainteresowanych, wtajemniczonych i innych takich odchyleńców informuję, że rzecz jest wreszcie> osiągalna:> agronauta2(*)an-czasu-Bohdan-Korewicki.htmlRewelacja, już pobrałem i mam nadzieję, że znów przeczytam ją z wypiekami na twarzy  Miałem kiedyś własny egzemplarz ale niestety gdzieś się zawieruszył w moim domu rodzinnym... Zastanawiam się tylko czy nie przełożyć tego na jakiś normalniejszy format typu PDF. Niestety musiałbym to w pierwszej kolejności przelecieć OCR'em i złożyć TeX'em, a to niestety wymaga czasu
|
|
 | | rudyment (3233 punktów) | > Rewelacja, już pobrałem i mam nadzieję, że znów przeczytam ją z wypiekami na twarzy Miałem kiedyś własny egzemplarz ale niestety gdzieś się zawieruszył w moim domu rodzinnym...> Zastanawiam się tylko czy nie przełożyć tego na jakiś normalniejszy format typu PDF. Niestety musiałbym to w pierwszej kolejności przelecieć OCR'em i złożyć TeX'em, a to niestety wymaga czasu > Autor skanu przyznaje, że to jego debiut. Rzeczywiście zdałoby się poprawić - zamierzam podjąć kroki w tej sprawie. Być może inni też zechcą.
Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
|
|
 | | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Na chomiku jest pdf. Pozdrawiam
Zastanów się, czy swoim powyższym postem nie uraziłeś moich uczuć religijnych. Jestem ateistą- czczę Święty Spokój.
|
|
|  | | rudyment (3233 punktów) | >Na chomiku jest pdf.
To, niestety, te same pliki.
Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
|
|
| |  | | Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | >>Na chomiku jest pdf. >To, niestety, te same pliki. > Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
Skądże! Na chomiku są pdfy całkiem nieźle skorygowane), a na 4shared są skany każdej strony osobno (dość surowe, ale niezłej jakości).
Dla psa jego Pan jest Bogiem i nie ma innych bogów poza nim.
|
|
| | |  | J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | > >>Na chomiku jest pdf.> Skądże! Na chomiku są pdfy całkiem nieźle skorygowane), a na 4shared są skany każdej strony osobno (dość surowe, ale niezłej jakości).Dodaj: racjolinki.pl/
|
|
| | |  | 1 na 1 | DKnoto (982 punktów) | > >>Na chomiku jest pdf.> >To, niestety, te same pliki.> > Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów> Skądże! Na chomiku są pdfy całkiem nieźle skorygowane), a na 4shared są skany każdej strony osobno (dość surowe, ale niezłej jakości).Skanowanie ma sens tylko dla dokumentów historycznych, których forma jest unikatowa. Stosuje się wtedy format DjVu a nie JPG. Dla tej książki zawartość informacyjna jest niewielka, jedna strona to około 2100 bajtów danych a jedna strona skanu jest ponad 500 razy większa, więc najlepszym rozwiązaniem jest przeniesienie do formatu znakowego z formatowaniem. Dodając kompresję słownikową można osiągnąć imponująco małe rozmiary. Przy obecnych maszynach wyprodukowanie dokumentu do "czytania" będzie błyskawicznie krótkie
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|