Gdy chcę załączyć obrazek, który jest już w mojej galerii, np. taki  to zawsze muszę się nabiedzić: znaleźć jakąś wypowiedź z obrazkiem, zacząć niby na nią odpowiadać, skopiować syntaks obrazka, wkleić do mojej odpowiedzi, skopiować adres obrazka w mojej galerii, wkleić go do syntaksu załączania obrazka, wyrzucić z adresu co niepotrzebne, skasować niby odpowiedź. Czy jest prostszy sposób? A jeśli nie ma, to przy edycji odpowiedzi przydałaby się możliwość załączania plików będących już w galerii, lub choćby wzmianka o syntaksie obrazków w instrukcji obsługi Forum. |