 |
Nie zdążyłem skomentować arcymadrego wpisu Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-03-2010 01:31 | Heikumkeikum (-22 punktów) | Nie zdążyłem skomentować arcymadrego wpisu
-8 na 8 | Nie zdążyłem skomentować arcymadrego wpisu nt. spotkania egzorcystów. Autor zamknął go niestety przed moim komentarzem. Szkoda, szkoda. Ale ponieważ artykuł wydaje się niekompletny to postaram się troche go uzupełnić. Brakuje w nim bardzo prostej rzeczy-wytłumaczenia o czym się na takim spotkaniu mówi. Jeśli wiec ktos ma chwilę czasu to zapraszam do ogladania. wp.tv/i,Sw(*)anego-cz1,mid,344094,klip.htmlwp.tv/i,Sw(*)ysta-cz1-,mid,352079,klip.htmlwp.tv/i,Sw(*)-guru-cz1,mid,363062,klip.htmlwp.tv/i,Sw(*)-joga-cz1,mid,407097,klip.htmlAle oczywiście autor artykułu na stronie jest zwolniony od posiadania wiedzy na tematy o których pisze. Jest przecież RACJONALISTĄ. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
9 na 11 | czes (4083 punktów) | >Ale oczywiście autor artykułu na stronie jest zwolniony od posiadania wiedzy na tematy o których >pisze. Jest przecież RACJONALISTĄ.
Ty se dupy nie podcieraj "racjonlistą". "Niegodzien jesteś wiązać racjonalistom rzemyki u sandałów".
Poszedł w buraki !!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
|
|
 | 12 na 12 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Poniechaj go, czes  . Chłopaczyna tak się uroczo naiwnie podkłada...  . Szkoda byłoby tak dobrej okazji do ponabijania się, gdyby zbyt szybko stąd wyleciał.
|
|
11 na 11 | -jad- (18783 punktów) | > Jeśli wiec ktos ma chwilę czasu to zapraszam do ogladania.> wp.tv/i,Sw(*)anego-cz1,mid,344094,klip.html> wp.tv/i,Sw(*)ysta-cz1-,mid,352079,klip.html> wp.tv/i,Sw(*)-guru-cz1,mid,363062,klip.html> wp.tv/i,Sw(*)-joga-cz1,mid,407097,klip.htmlFaktycznie, niezłe ale jednak wolę MONTY PYTHONA.
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
|
|
| Arłukowicz (3162 punktów) |
A te filmy to w Świeciu czy w Starogardzie kręcono ?
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|