Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nie zdążyłem skomentować arcymadrego wpisu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
01-03-2010 01:31Heikumkeikum (-22 punktów)Nie zdążyłem skomentować arcymadrego wpisu
Ocena -8 na 8
Nie zdążyłem skomentować arcymadrego wpisu nt. spotkania egzorcystów. Autor zamknął go niestety przed moim komentarzem. Szkoda, szkoda. Ale ponieważ artykuł wydaje się niekompletny to postaram się troche go uzupełnić. Brakuje w nim bardzo prostej rzeczy-wytłumaczenia o czym się na takim spotkaniu mówi. Jeśli wiec ktos ma chwilę czasu to zapraszam do ogladania.

wp.tv/i,Sw(*)anego-cz1,mid,344094,klip.html

wp.tv/i,Sw(*)ysta-cz1-,mid,352079,klip.html

wp.tv/i,Sw(*)-guru-cz1,mid,363062,klip.html

wp.tv/i,Sw(*)-joga-cz1,mid,407097,klip.html

Ale oczywiście autor artykułu na stronie jest zwolniony od posiadania wiedzy na tematy o których pisze. Jest przecież RACJONALISTĄ.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

01-03-2010 06:19
 Ocena 9 na 11
czes (4083 punktów)
>Ale oczywiście autor artykułu na stronie jest zwolniony od posiadania wiedzy na tematy o których
>pisze. Jest przecież RACJONALISTĄ.

Ty se dupy nie podcieraj "racjonlistą".
"Niegodzien jesteś wiązać racjonalistom rzemyki u sandałów".

Poszedł w buraki !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
01-03-2010 07:04 
 Ocena 12 na 12
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Poniechaj go, czes . Chłopaczyna tak się uroczo naiwnie podkłada... . Szkoda byłoby tak dobrej okazji do ponabijania się, gdyby zbyt szybko stąd wyleciał.
01-03-2010 08:24
 Ocena 11 na 11
-jad- (18783 punktów)
>Jeśli wiec ktos ma chwilę czasu to zapraszam do ogladania.
>wp.tv/i,Sw(*)anego-cz1,mid,344094,klip.html
>wp.tv/i,Sw(*)ysta-cz1-,mid,352079,klip.html
>wp.tv/i,Sw(*)-guru-cz1,mid,363062,klip.html
>wp.tv/i,Sw(*)-joga-cz1,mid,407097,klip.html

Faktycznie, niezłe ale jednak wolę MONTY PYTHONA.


Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
Arłukowicz (3162 punktów)

A te filmy to w Świeciu czy w Starogardzie kręcono ?

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365