 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-03-2010 00:55 | awitu (7627 punktów) | A ja mam dość zimy
18 na 18 | To nie jest wątek pod tytułem "a ja mam dość... (i tu dopisujemy co nas boli)." Tematem wątku jest "a ja mam dość zimy". Wszelaka twórczość (wiersze, aforyzmy, rysunki itd.) mile widziana. PS. Słowotwórstwo, a także wykorzystywanie bardziej emocjonalnych wyrażeń, jak najbardziej mile widziane  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
9 na 11 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | Odp: a ja mam dość zimy | Usunął mi jakiś fiut z innego wątku, to się przytulę do Ciebie (jeśli pozwolisz, rzecz jasna): 
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
|
|
2 na 2 | gama (1062 punktów) | > Tematem wątku jest"a ja mam dość zimy". > Słowotwórstwo, a także wykorzystywanie bardziej emocjonalnych wyrażeń, jak najbardziej mile widziane  Radio podało, że dziś w Polsce dostrzeżono pierwszego bociana. W miejsce emocjonalnych wyrażeń zaskoczonego bocianim zawiniątkiem świeżo upieczonego taty puszczono tradycyjny sygnał dźwiękowy.
|
|
 | 1 na 1 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
>Radio podało, że dziś w Polsce dostrzeżono pierwszego bociana. A to pewnie kaczka była - dziennikarska. .
|
|
|  | 2 na 2 | gama (1062 punktów) | >A to pewnie kaczka była - dziennikarska.
"Według astronomów, w tym roku wiosna przyjdzie dzień wcześniej - nie 21, a 20 marca. Dokładnie o godzinie 18,32..." Tak kwacze TVN24...
|
|
-1 na 1 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
> Słowotwórstwo, a także wykorzystywanie bardziej emocjonalnych wyrażeń, jak najbardziej mile widziane  Ja pierdolę, założyłaś wątek dla sfrustrowanych, żeby sobie na Racjonaliście grubszym słowem ulżyli?  .
|
|
 | 9 na 9 | garmen (952 punktów) | > Ja pierdolę,...Tylko uważaj kogo/co, gdzie, jak, kiedy...
|
|
|  | Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
> >Ja pierdolę,...> Tylko uważaj kogo/co, gdzie, jak, kiedy...  Wiem.  Plus. .
|
|
|  | 5 na 5 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | > >Ja pierdolę,...> Tylko uważaj kogo/co, gdzie, jak, kiedy...  Biorąc pod uwagę, że jest to ono, to do "kogo/co?" dodał bym "z kim?" 
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
|
|
11 na 11 | Adamiak (36436 punktów) | > Wszelaka twórczość (wiersze, aforyzmy, rysunki itd.) mile widziana. Przebiśniegi z nieba lecą, pewnie wiosna blisko. Odys chce do Penelopy...  ... ale, kur*wa, ślisko... 
|
|
 | 12 na 12 | lilianka (300 punktów) | Odys chce do Penelopy... ... ale, kur*wa, ślisko...Penelopa też jest skora, choć z Odysa szmata, Ale da mu jeszcze szansę - poczeka do lata ... 
|
|
|  | 8 na 8 | Adamiak (36436 punktów) | > Penelopa też jest skora, choć z Odysa szmata,> Ale da mu jeszcze szansę - poczeka do lata ...Odys- chociaż ledwie zipie- Penelopie zajrzy w... oczy. Może tym ją zauroczy. Później zedrze z niej bikini...  ... i utopi się...  ... w Bogini.
|
|
| |  | 10 na 10 | lilianka (300 punktów) | a zdarzyło się to lato hohohohoho czasu temu /- Telemaszku, ile masz latek? Czterdzieści siedem, czy czterdzieści osiem? - Oj mamo, mam na imię Zdzisław!// Bikini w kawałkach, jak duma ma hoża, wziął serce, bikini i poszedł za morza. Precjoza z kasetki zniknęły wraz z nim, wciąż czekam nie cierpiąc przebiśniegów ... ni zim.
Odys-Junior już od dawna nie pyta gdzie tata Syn kierowcą, lecz z zapałem ... wszystkie dachy łata (?!). Eh, gdyby pierwszej zimy mniej śliski był lód, nie przydarzyłby mi się dzieworództwa cud.
|
|
| | |  | 8 na 8 | awitu (7627 punktów) | Penelopo samotna, zubożała niewiasto Twe rymy smakują jak najlepsze ciasto Za Twą poezję powinnam Ci dać 10 plusów A jako że nie mogę, to życzę tyleż jurnych fallusów 
"Colorless green ideas sleep furiously"
|
|
| | | |  | 8 na 8 | lilianka (300 punktów) | Penelopo samotna, zubożała niewiasto Twe rymy smakują jak najlepsze ciasto Za Twą poezję powinnam Ci dać 10 plusów A jako że nie mogę, to życzę tyleż jurnych fallusów  Miast jurnych fiutów, dzielna niewiasta, ma w domu dziesięć ... wałków do ciasta.
|
|
5 na 5 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | Wiosna u mnie już jest! Kwitną krokusy, ranniki i śnieżyczki. Wczoraj wyniosłam całe dwa worki pozimowych śmieci z ogródka a dziś już mam 4 puste puszki po piwie i jedną butelkę po żołądkowej gorzkiej.Znaczy że wiosna już jest! Tak będzie już do zimy w każdy piątek, sobotę, niedzielę. Pączki na krzewach już są widoczne. Kalina ma już kwiaty. Jeszcze tylko dobry deszcz by spłukać sadzę i inne pyły ze wszystkiego co pod śniegiem było zielone i będzie pięknie.
|
|
 | 2 na 2 | spray (5875 punktów) | >Pączki na krzewach już są widoczne. No, a to po Tłustym Czwartku pewnie!
|
|
 | 15 na 15 | Gosia (9452 punktów) | > Pączki na krzewach już są widoczne.Kotki też 
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu
|
|
8 na 8 | awitu (7627 punktów) | Odp: A ja mam dość zimy | *** Wiosno wiosno ma niebogo przychodź szybko i niedrogo wiosno, wiosno nie bądź kurwa bo mnie nie stać na chirurga
Daj nam słońca zakosztować w parku ciepłem się rajcować i nad rzeczką blanty jarać, i z naturą się zespalać
wiosno wiosno nie bądź pizda nie zachowuj się jak glizda Wiosno, wiosno, panno miła czas byś się nam rozpleniła!
"Colorless green ideas sleep furiously"
|
|
 | 8 na 8 | lilianka (300 punktów) | *** Wiosno wiosno ma niebogo przychodź szybko i niedrogo wiosno, wiosno nie bądź kurwa bo mnie nie stać na chirurga
Daj nam słońca zakosztować w parku ciepłem się rajcować i nad rzeczką blanty jarać, i z naturą się zespalać
wiosno wiosno nie bądź pizda nie zachowuj się jak glizda Wiosno, wiosno, panno miła czas byś się nam rozpleniła! *** Upał w południe, zaś rano mróz, katar do pasa a w gardle guz. Przez amplitudy te zajebiste, majątek stracę na internistę!
Słoneczko szybciej już zapierdala, z zasp wonne kupki psie wywala, jęczące koty gżą się w ogrodzie, cóż, nie robiły tego na lodzie.
Okryte paltkiem cycki i piczki, lecz wzrok już ostrzą te jurne byczki. Już prężą pałki, są w gotowości, Gdy na ulicach golizna zagości.
/Lepszy samogwałt pod kołdereczką, niż seks na trawce z koleżaneczką./ Słoneczko bliżej jest wciąż zenitu, Wiosna się pleni , tfuu ... przez awitu!!!
Zima, zimuchna, cnoty strażniczka, Niech szybko wraca, nasza księżniczka. Nie słuchaj awitu, tak cię prosimy.
Media: "MOHERY WYWOŁAŁY ZNÓW ATAK ZIMY."
|
|
6 na 6 | Kowalska (14008 punktów) | "Kowalska z wizytą"
Puk puk Kto tam? Tu Kowalska, Pani Wiosno Ha! A cóż w me progi cię przyniosło? Ja po prośbie, z prośbą znaczy Niech już pani wrócić raczy! Botki mi się te zimowe zdarły, Płaszczyk mole całkiem zżarły, Cera jakaś poszarzała, Choć solarium dostawała, No to przyszłam Panią prosić, Bo ja dłużej tego znosić Nie zamierzam, a i inni mają dosyć. Tak więc do roboty, gópia babo Masz się zabrać i natychmiast Zrobić tak, by wypiękniał cały świat.
|
|
 | 1 na 1 | spray (5875 punktów) | Tak mi się przypomniało... Elementarz był tylko w pierwszej klasie. Potem już tylko poważne skrypty. W drugiej klasie miałam w tych skryptach parę tekstów, które pamiętam do dziś... Na luty było tak: wróbelkowi serce rośnie,że wiosny doczeka, chociaż droga jeszcze do niej długa i dalekaA na maj coś takiego: a wiosna przyszła pieszo, już łąki nią się cieszą i stoją całe w kwiatach na powitanie lataTo są fragmenty, oczywiście... albowiem sclerosis senilis nie wybiera...
|
|
4 na 4 | marek milczewski (2335 punktów) |
 wiosna - dziewczyny pokazują brzuszki. I jeszcze wygrzebany z zakamarków pamięci wierszyk kiedy dzionek dłużej dnieje kiedy wietrzyk w dupę wieje kiedy wszystkim chce się ruchać gdy po gównie chodzi mucha kiedy chuj stoi jak sosna już jest wiosna, wiosna wiosna
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
|
|
|  | | marek milczewski (2335 punktów) | > Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr!> Wiosna! Znów nam ubyło lat!> Wiosna, wiosna wkoło !www.youtube.com/watch?v=kor6rpAxVWw> Właściwie okropne, ale niezły tekst.Wcale nie okropne. "Skaldzi" są debeściakami. Ale dla mnie piosnka o wiośnie, to "wiosna ach to ty" Grechuty www.youtube.com/watch?v=RpjAkO4cDJUnajlepsza 
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
|
|
|  | | marek milczewski (2335 punktów) |
> I jeszcze: www.youtube.com/watch?v=RpjAkO4cDJUI takim to sposobem myszki jedzą ser. Twój fajny, a mój lepszy. Nie zauważyłem twojego "nicka" i wstawiłem swój. Myślałem, że jestem "gościem", a tu plama. Widać wiosna grasuje   
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|