Racjonalista - Strona głównaDo treści
A w Łomży...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
20-03-2010 15:16Grzegorz77 (103 punktów)A w Łomży...
Ocena 6 na 6
Dla radnych Łomży 90% upust na sprzedaż gruntów dla kościoła to za mało. Przegłosowali 99%.

Piszą o tym tutaj: prostozlom(*)d=37:mycie-publiczne&Itemid=91

Pewnie jeszcze żałowali, że nie mogą sprzedać za "Bóg zapłać"... Może jak przeczytają komentarze pod artykułem to ich coś ruszy. Ale nie sądzę
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kedan (113 punktów)
Witam.

Rozmawiałem z prawnikiem.
Po pierwsze: taką uchwałę można zaskarżyć do wojewody i uchylić ją.
Po drugie: można złożyć doniesienie w prokuraturze o niegospodarności Rady Miasta. Doniesienie może złożyć każdy obywatel (nie tylko mieszkaniec Łomży).

Nie ma rzeczy trudnych, są tylko mniej łatwe.
setarkos (10757 punktów)
Witam.

> .. można złożyć doniesienie w prokuraturze o niegospodarności Rady Miasta. >Doniesienie może złożyć każdy obywatel (nie tylko mieszkaniec Łomży).

Wątpliwe, by ktokolwiek odważył się takie doniesienie podpisać (bo pewnie anonimy nie są rozpatrywane..)
apud (4399 punktów)
>Dla radnych Łomży 90% upust na sprzedaż gruntów dla kościoła to za mało. Przegłosowali 99%.
>Piszą o tym tutaj:
>prostozlom(*)d=37:mycie-publiczne&Itemid=91
>Pewnie jeszcze żałowali, że nie mogą sprzedać za "Bóg zapłać"... Może jak przeczytają komentarze
>pod artykułem to ich coś ruszy. Ale nie sądzę

W końcu radni zapewnili sobie kolejna kadencje. Będą wybrani, demokratycznie, poza tymi co byli przeciw.
A Łomża będzie miała władze na jakie zasługuje.
spray (5875 punktów)

>W końcu radni zapewnili sobie kolejna kadencje. Będą wybrani, demokratycznie, poza tymi co byli przeciw.
>A Łomża będzie miała władze na jakie zasługuje.
W następnej kadencji umysły i serca radnych będzie zaprzątać dylemat bonifikaty powyżej 100%, jak mniemam...
A ci, co byli przeciw, okopią się na z góry upatrzonych pozycjach, czyli przed monitorami kompów. I koło trzepaka. Oraz w maglu.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365