 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-03-2010 12:24 | piątek (1035 punktów) | Scenariusz/Film
1 na 1 | Witam, szukam, ludzi, kontaktów, którzy pomogliby mi w napisaniu scenariusza pełnometrażowego filmu fabularnego. Film miałby charakter mocno antyklerykalny. Mam pomysł i mocny zarys fabuły, ale nie mam doświadczenia w pisaniu scenariuszy i nie do końca ufam swoim umiejętnościom w tym zakresie. Formę rekompensaty za pomoc omówimy osobiście. Szukam Producentów, scenarzystów etc. Jeżeli znacie kogoś lub sami piastujecie owe funkcje to proszę o pomoc. mail moc.liamg@kenoegrus | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
7 na 7 | Kowalska (14008 punktów) | >Witam, >szukam, ludzi, kontaktów, którzy pomogliby mi w napisaniu scenariusza pełnometrażowego filmu >fabularnego.
Kurczę, ja tylko pornusy, ale popytam w branży, może są jacyś ambitni, tylko ukryci.
|
|
 | 3 na 3 | Psyk (14071 punktów) | A ambitnych pornusów nie kręciłaś? Np. "Nimfomanki osiem"? To jest dopiero kino moralnego niepokoju...
To, że sobie coś wymyśliłeś i masz nadzieję za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
|
|
|  | 2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | >A ambitnych pornusów nie kręciłaś? Np. "Nimfomanki osiem"? To jest dopiero kino moralnego niepokoju...
Jak miałam kręcić ambitne pornusy, skoro wyrzuciłeś mnie z castingu. Jeszcze się darłeś na cały korytarz za mną: Masz za małe cycki Kowalska żeby grać w moich produkcjach!!!
|
|
| |  | 1 na 1 | Psyk (14071 punktów) | Kowalska nie wywołuj skandalu. To tajemnica reżyserska! Przysięgałaś, że nie powiesz.
To, że sobie coś wymyśliłeś i masz nadzieję za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
|
|
| spray (5875 punktów) | >Mam pomysł i mocny zarys fabuły, ale nie >mam doświadczenia w pisaniu scenariuszy i nie do końca ufam swoim umiejętnościom w tym zakresie. I słusznie.
>Formę rekompensaty za pomoc omówimy osobiście. Urocze.
>Szukam Producentów, scenarzystów etc. Jeżeli znacie kogoś lub sami piastujecie owe funkcje to >proszę o pomoc. Jeszcze lepsze.
|
|
 | 2 na 2 | Abdu (1208 punktów) | >I słusznie. >Urocze. >Jeszcze lepsze.
Nie ma co szydzić. Nawiązanie dobrych kontaktów to duża część sukcesu w przedsięwzięciu. A gdzie szukać kontaktów do filmu antyklerykalnego, jeśli nie tu?
Kto wie - ten pomysł na scenariusz może być genialny, błyskotliwy, rewo- i rewelacyjny. Może być też do kitu. Oczywiście we współpracy z kimś nowym jest ogromne ryzyko porażki już na starcie, ale kto nie próbuje, temu bozia nie daje. Od czegoś trzeba zacząć.
|
|
|  | 6 na 6 | Kowalska (14008 punktów) | >(...)ale kto nie próbuje, temu bozia nie daje. Od czegoś trzeba zacząć.
Antyklerykalny film gdzie bozia daje? Ja w to wchodzę!
|
|
| |  | 4 na 4 | Abdu (1208 punktów) | > >(...)ale kto nie próbuje, temu bozia nie daje. Od czegoś trzeba zacząć.> Antyklerykalny film gdzie bozia daje? Ja w to wchodzę!Zajechało archeonekrofilią...
|
|
| | |  | 4 na 4 | Kowalska (14008 punktów) | > >>(...)ale kto nie próbuje, temu bozia nie daje. Od czegoś trzeba zacząć.> > Antyklerykalny film gdzie bozia daje? Ja w to wchodzę!> Zajechało archeonekrofilią... U nas na planie nie takie cuda odchodzą. A cuda przy takiej produkcji ważna rzecz.
|
|
| |  | 5 na 5 | Psyk (14071 punktów) | >>(...)ale kto nie próbuje, temu bozia nie daje. Od czegoś trzeba zacząć. > Antyklerykalny film gdzie bozia daje? Ja w to wchodzę! > Gdzie Ty Kowalska tam ja Kowalski. Jak chcesz się na kogoś nadziać to ja też wchodzę.
To, że sobie coś wymyśliłeś i masz nadzieję za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
|
|
| | |  | 2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | >Gdzie Ty Kowalska tam ja Kowalski.
Ubi tu Caius, ibi ego Caia.
No, to przyklepane.
|
|
2 na 4 | pavvel (8272 punktów) | Przepraszam, ale dowcipy to nie w tym dziale się zamieszcza. Edit: Teraz juz w tym
|
|
3 na 5 | Psyk (14071 punktów) | To trochę tak jakbyś napisał, że szukasz organizatora trasy koncertowej po Europie, bo do dyktafonu w komórce zaśpiewałeś swoją piosenkę.
To, że sobie coś wymyśliłeś i masz nadzieję za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
|
|
| (Alicja)Duda (25557 punktów) | Przenoszę wątek do odpowiedniego działu.
|
|
 | Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
> Przenoszę wątek do odpowiedniego działu. A w którym dziale wątek ten założono? .
|
|
|  | 2 na 2 | pavvel (8272 punktów) | > > Przenoszę wątek do odpowiedniego działu.> A w którym dziale wątek ten założono?No to teraz wiem dlaczego dostałem minusa  O ile pamiętam, to Kultura.
|
|
| rexus (2343 punktów) | A czy to ma być komedia?
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|