Racjonalista - Strona głównaDo treści
Antyklerykalna strona www.faktyimity.pl/ została zamknieta ?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-03-2010 16:53psymon (4 punktów)Antyklerykalna strona www.faktyimity.pl/ została zamknieta ?
Czy ktoś wie dlaczego,jakie były powody zamknięcia tej strony ,nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat ,może wy coś wicie ,jeśli tak to proszę podzielić się takimi .
Dzięki Paweł
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ojciec Lesiotr (6102 punktów)
>Czy ktoś wie dlaczego,jakie były powody zamknięcia tej strony ,nigdzie nie mogę znaleźć żadnych
>informacji na ten temat ,może wy coś wicie ,jeśli tak to proszę podzielić się takimi .
>Dzięki Paweł

Wiemy. To wynik Rozejmu, zawartego wczoraj o północy pomiędzy siłami Światłości i siłami Mroku. W zamian została zamknięta strona Radia Watykańskiego.


Skąd w ludziach tyle zła... po dwóch tysiącach lat chrześcijaństwa?
Abdu (1208 punktów)
>Czy ktoś wie dlaczego,jakie były powody zamknięcia tej strony ,nigdzie nie mogę znaleźć żadnych
>informacji na ten temat ,może wy coś wicie ,jeśli tak to proszę podzielić się takimi .

Strona u mnie działa. Na stronie głównej nieżywy papież.
28-03-2010 20:55 
 Ocena 4 na 4
Sylwek (15472 punktów)

>Strona u mnie działa. Na stronie głównej nieżywy papież.

Rzeczowość tego wpisu sprawiła mi rozkosz w ten niedzielny wieczór

dnoterlikowskiego.blogspot.com/
DKnoto (982 punktów)
>Czy ktoś wie dlaczego,jakie były powody zamknięcia tej strony ,nigdzie nie mogę znaleźć żadnych
>informacji na ten temat ,może wy coś wicie ,jeśli tak to proszę podzielić się takimi .

U mnie działa ale Google chyba upadło na głowę i generuje takie kwiatki:

"Witryna znajduje się na liście podejrzanych witryn - jej odwiedzenie może spowodować uszkodzenie komputera."

Powinni raczej napisać "uszkodzenie mózgu katolika".

Ręce opadają
Abdu (1208 punktów)
>U mnie działa ale Google chyba upadło na głowę i generuje takie kwiatki:
>"Witryna znajduje się na liście podejrzanych witryn - jej odwiedzenie może spowodować uszkodzenie komputera."
>Powinni raczej napisać "uszkodzenie mózgu katolika".

Naprawdę sądzisz, że kryje się za tym cokolwiek więcej niż błąd oprogramowania do wykrywania "złośliwych stron"?    Taki komunikat wyskakuje mi od czasu do czasu na stronach zupełnie niezwiązanych z jakimkolwiek światopoglądem (sklepy, blogi, fora etc).
30-03-2010 07:48 
 Ocena 1 na 1
DKnoto (982 punktów)
>>U mnie działa ale Google chyba upadło na głowę i generuje takie kwiatki:
>>"Witryna znajduje się na liście podejrzanych witryn - jej odwiedzenie może spowodować uszkodzenie komputera."
>>Powinni raczej napisać "uszkodzenie mózgu katolika".
>Naprawdę sądzisz, że kryje się za tym cokolwiek więcej niż błąd oprogramowania do wykrywania "złośliwych stron"?    Taki komunikat wyskakuje mi od czasu do czasu na stronach zupełnie niezwiązanych z jakimkolwiek światopoglądem (sklepy, blogi, fora etc).
>
Za tym głupkowatym zachowaniem Googla kryje całkowite niezrozumienie wolności człowieka. Ja się nie proszę aby ktokolwiek pakował mi się bez pytania w treści moich transmisji. Jeżeli stawia się psa na łańcuchu w pobliżu ulicy to trzeba mieć na uwadze aby nie "pogryzł" przypadkowych przechodniów, w związku z tym uważam, że
nie jest to wina "skryptu" ale Googla. Uszkodzenie komputera to można zrobić młotkiem, pomijając te nieliczne wyjątki kiedy sprzęt jest źle skonstruowany i można go wykończyć normalnie działającym softem.
Madman (7811 punktów)
>U mnie działa ale Google chyba upadło na głowę i generuje takie kwiatki:
>"Witryna znajduje się na liście podejrzanych witryn - jej odwiedzenie może spowodować uszkodzenie komputera."
Google nie oszalało. Na stronie jest szkodliwy skrypt, najprawdopodobniej w jakiejś reklamie. Kaspersky również ostrzega, jednak całej strony nie blokuje, tylko skrypt.
DKnoto (982 punktów)
>>U mnie działa ale Google chyba upadło na głowę i generuje takie kwiatki:
>>"Witryna znajduje się na liście podejrzanych witryn - jej odwiedzenie może spowodować uszkodzenie komputera."
>Google nie oszalało. Na stronie jest szkodliwy skrypt, najprawdopodobniej w jakiejś reklamie. Kaspersky również ostrzega, jednak całej strony nie blokuje, tylko skrypt.

Odpowiedź j.w.
psymon (4 punktów)
Najważniejsze poczucie humoru ,ale ok niech będzie że to google ale sprawdzałem na innych wyszukiwarkach i jest to samo,podejrzeń nie mam ,choć nie wykluczam .Gdyby ktoś coś wiedział proszę o inf.
psymon (4 punktów)
Strona dziś wróciła na miejsce.
30-03-2010 22:32 
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)
>Strona dziś wróciła na miejsce.

   Bo się modliłam jak głupia.
30-03-2010 22:38 
 Ocena 3 na 3
spray (5875 punktów)
>>Strona dziś wróciła na miejsce.
>    Bo się modliłam jak głupia.
>
Siosto Lukrecjo!
Mądrość przez Siostrę przemówiła....
Pozdrawiam! I łączę się w modliwie.
Siostra Migdalina od Upadłych Aniołów.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365