Dotarła do mnie informacja. Bardzo ważna dla funkcjonowania tego Forum. Nie zostałam zobligowana do zachowania jej dla siebie, więc dzielę się nią z Wami, Drodzy Forumowicze.
Otóż Pan Mariusz Agnosiewicz ma zamiar zmienić skład Kolegium Moderatorów. Wiem, że odejść ma na pewno Małgorzata i Wojtek. Nie wiem jaka jest decyzja w sprawie placownika.
No, muszę przyznać, że o głupszym pomyśle to ja już dawno nie słyszałam. Kim Pan chce zastąpić Małgorzatę? Kim Pan chce zastąpić Wojtka?
JA SIĘ NA TAKIE ZAMIANY NIE ZGADZAM!!! To jest moje zdanie. Mam nadzieję, że inni Forumowicze je podzielą i wypowiedzą się w tym wątku, który jest PROTESTEM!
|