A tyle się napracowałem nad tekstem. Niestety moderacja uznała, ze kwalifikuje się na oślą ławkę. Tak mi się marzyła dyskusja nad tym świętem i nad tym w jakim świetle stawia nasz kraj. A tu masz - klops. Zainteresowanych zapraszam do oślej ławki, do przedyskutowania tego tematu. www.racjonalista.pl/forum.php/d,101058 |