Założyłem w tym dziale wątek zatytułowany "Ignorowanie pier.dolenia", ale wkrótce przeniesiono go do działu Bazgroły, a teraz zauważyłem, że nie pojawia się on na liście "Nowych wypowiedzi". Pojawiają się na tej liście wątki wcześniejsze i późniejsze z tego działu, znajduję równie "elegancko" zatytułowany wątek użytkowniczki Ingnorancji "Uprzejmie donoszę, że ja to pier.dole" - ale mój wątek nie pojawia się na żadnej z list. Proszę o wyjaśnienie tego wyróżnienia. . |