Trochę czarnego humoru! Kaczorowski-Kaczyński (ta sama pełniona funkcja,nazwiska tak samo się kojarzące) Mieliśmy prezydenta Lecha Wałęse i Aleksandra Kwaśniewskiego. A ostatnio był Lech Aleksander Kaczyński!! Coś w tym jest!!  Idąc drogą teorii spiskowych czy innych magicznych drogowskazów to kto teraz powinien być prezydentem?? Moja propozycja: Zginęli w samolocie tak jak oficjalnie Władysław Sikorski (Naczelny Wódz), czyli w wyborach powinien wystartować Radosław Sikorski i najlepiej je wygrać. Może kogoś tym postem obrażę(nie jest to moim zamiarem),ale zobaczycie jak za niedługo podobne plotki i teorie s piskowe zaczną krążyć. |