Racjonalista - Strona głównaDo treści
może coś w tym jest..??:)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
18-04-2010 11:16marson (366 punktów)może coś w tym jest..??:)
Ocena 2 na 2
Trochę czarnego humoru!
Kaczorowski-Kaczyński (ta sama pełniona funkcja,nazwiska tak samo się kojarzące)
Mieliśmy prezydenta Lecha Wałęse i Aleksandra Kwaśniewskiego. A ostatnio był Lech Aleksander Kaczyński!! Coś w tym jest!!
Idąc drogą teorii spiskowych czy innych magicznych drogowskazów to kto teraz powinien być prezydentem??
Moja propozycja:
Zginęli w samolocie tak jak oficjalnie Władysław Sikorski (Naczelny Wódz), czyli w wyborach powinien wystartować Radosław Sikorski i najlepiej je wygrać.
Może kogoś tym postem obrażę(nie jest to moim zamiarem),ale zobaczycie jak za niedługo podobne plotki i teorie s piskowe zaczną krążyć.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Zginęli w samolocie tak jak oficjalnie Władysław Sikorski (Naczelny Wódz), czyli w wyborach
>powinien wystartować Radosław Sikorski i najlepiej je wygrać.

I wzbić się w przestworza i następnie Tradycjom Świętym Narodu zadość uczynić... .
aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
A ja miekszam na zwycięstwa 4/10.. a moje nazwisko nadawał sam Zygmunt August.. a jednak zwykłem bardzo nie lubić takiego jednego Zygmunta.
"I oto stało się nowe". Mieliśmy Dariusza, albo Rosatiego? To chyba racjonalista.. nie?

Modlitwa o Przyszłość Narodu

Panie Boże Ojcze Wszechmogący
Ty dajesz nam zwycięstwo
Pomimo upadków w grzech nasz mierny
Pozwól nam zwyciężać w Imię Twoje
Dzień za dniem, tchnienie za tchnieniem i krok po kroku
Uczyń nas prosimy pięknymi w dobro
Pełnymi rozwagi, rozsądku i spokoju
I przeistocz serca nasze w śnie doczesnym
Na wzór i mądrość Serca Twego
Daj nam o Panie Wiekuisty dobro
Gdy mimo woli
Zauważać będziemy jeno błachość w Chlebie Naszym
I Światłość niech wtedy
Odkupi serca nasze zatwardziałe
A Ręce Twoje
Niech obronią Nas przed zadufaniem naszym

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego
Amen
aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
Mam jedynie nadzieję, że jeśli kościół się modli, to coś z tego konstruktywnego wynika.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365