Racjonalista - Strona głównaDo treści
Oświadczam

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
22-04-2010 04:39Podolski Grzegorz (3 punktów)Oświadczam

Wszystkie Święte Księgi są prawdziwe
Natchnione , Me to słowa
Lecz nie Ja wymyśliłem religie , kościoły , podziały
władze jednych nad drugimi

Nawet Ja nie władam człowiekiem
Dałem wam Wolność , Miłość i Ziemię
a wyście je sprzedali

Opamiętajcie się , bo nawet Ja wam nie pomogę
Zamknęliście przede Mną Serca
i nie Mam dostępu

Podolski Grzegorz
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Adamiak (36436 punktów)
>Dałem wam Wolność , Miłość i Ziemię
>a wyście je sprzedali

   Się jeść chciało, i pić.
   A czasami odwrotnie, czyli bardziej.

>Opamiętajcie się , bo nawet Ja wam nie pomogę

   Fakt.

>Zamknęliście przede Mną Serca
>i nie Mam dostępu

   Spróbuj tutaj.
jkl; (5859 punktów)
O? To Bogu jest Grzegorz?
TyDraniu (6569 punktów)
>O? To Bogu jest Grzegorz?

Podolski, to ten piłkarz z reprezentacji Niemiec.
Podolski Grzegorz (3 punktów)
>O? To Bogu jest Grzegorz?

Nie to on ma zaszczyt być mną

pst. Czyżbym był niekulturalny ? Przeniesiono tutaj mój post , ale bazgroły nawet lepiej pasują . Myślicie że bóg nie jest racjonalny ?
22-04-2010 11:56 
 Ocena 2 na 2
(Alicja)Duda (25557 punktów)
> Myślicie że bóg nie jest racjonalny ?
Jak może być racjonalny lub nie skoro nie istnieje.
22-04-2010 12:01 
 Ocena 3 na 3
jkl; (5859 punktów)
>pst. Czyżbym był nie kulturalny ? Przeniesiono tutaj mój post , ale bazgroły nawet lepiej pasują
To nie za treść, to za formę...

>Myślicie że bóg nie jest racjonalny ?
Byłby, gdyby był.
nomilk (1013 punktów)

Szanowny Panie Grzegorzu!

Zerknąłem na Pański blog i najbardziej spodobała mi się końcówka z "Nadchmórnostan":

"(...)Cóż możesz o tym Pomyśleć
jak jeszcze potrafisz
Cóż jesteś Owcą
czy Człowiekiem?"

Wolę się nie domyślać o kim Pan pisze.

Ze swej strony polecam teksty z płyty Animals Pink Floyd (mimo, że nie publikowali jeszcze na racjonaliście.

three of a perfect pair

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365