Witam, Biorę udział w projekcie seti@home i ostatnio bardzo zainteresował mnie udział w PlanetQuest. Jest to bardzo pożyteczny projekt pomagający wykrywać nowe planety pozasłoneczne: www.boincatpoland.org/wiki/PlanetQuestCzy ktoś ma jakieś pojęcie kiedy ten projekt będzie dostępny na boinca? |