Racjonalista - Strona głównaDo treści
A gdybym...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
19-05-2010 23:24spray (5875 punktów)A gdybym...
Ocena 4 na 4
... zaproponowalała, żeby wobec nowej postaci regulaminu przywrócic do łask i Baryckiego , i Belvedere, i Leona, i Varię Malarię?
Uznani za trolii powszechnie, nigdy przeze mnie.
Zwłaszcza Leon, albo Malaria , który starał się/starali się na wyżyny wrażliwości i intelektu wyciągnąć to przaśne forum ograniczone do polemiki z ID.
Niech się nie obrażają światli, którzy nawet tej pyskówki nie zauważyli.
O... we mordę...
Ja też już nie widzę!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

19-05-2010 23:55
 Ocena 2 na 10
Scepticus (-290 punktów)
(zablokowany)
Popieram,
W ogóle ban na stałe to barbarzyństwo.
Niech moderacja sankcjonuje konkretne naruszenia regulaminu, a nie zamyka usta ludziom, którzy chcą się wypowiadać.
Ponieważ nie można zablokować utworzenia nowego konta przez starego zbanowanego użytkownika, ban na stałe jest bez sensu, deprawuje ludzi skłaniając ich do zejścia do podziemia.


Pozdrawiam wszystkich; cyt. ukradziona wypowiedź
19-05-2010 23:55
 Ocena 11 na 11
pavvel (8272 punktów)
Zwołaj parę osób i pokrzyczcie trochę, a do niedzieli w regulaminie pojawi się nowy paragraf:

§ 25b.:
Na wniosek przynajmniej dwóch uczestników Forum, uczestniczących w nim przynajmniej od roku, Kolegium może zdjąć bezterminową blokadę konta innego uczestnika. Wniosek musi być zgłoszony w dziale Sprawy Portalu w formie odrębnej wypowiedzi każdego ze zgłaszających. Wnioski mogą zwierać krótkie uzasadnienia. Kolegium ustosunkuje się do wniosku w czasie 48 godzin, w szczególnych sytuacjach losowych czas decyzji może się wydłużyć do 3 dni. Akceptacja wniosku przez Kolegium musi być decyzją jednogłośną. W przeciwnym przypadku, wniosek uważa się za odrzucony. W przypadku odrzucenia wniosku, powtórne jego złożenie w stosunku do tego samego uczestnika może nastąpić nie wcześniej, niż po upływie miesiąca. Odrzucenie wniosku przez Kolegium nie wyklucza zdjęcia bezterminowej blokady konta uczestnika z inicjatywy Kolegium w dowolnym późniejszym terminie.

20-05-2010 00:01 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
>Zwołaj parę osób i pokrzyczcie trochę, a do niedzieli w regulaminie pojawi się nowy paragraf:
Nie wygłupiaj się.
20-05-2010 00:04 
 Ocena 8 na 8
pavvel (8272 punktów)

>Nie wygłupiaj się.
>

Poważnie. Mody chętnie to zrobią. Wiesz jakie im to pole manewru daje?
Będą mogli nakładać i ściągać bany kiedy chcą i mówić, że to na życzenie userów robią.
20-05-2010 00:17 
 Ocena 6 na 6
Autografka (10638 punktów)
>>Zwołaj parę osób i pokrzyczcie trochę, a do niedzieli w regulaminie pojawi się nowy paragraf:
>Nie wygłupiaj się.

Przecież on się wcale nie wygłupia. Przecież pokrzyczeli, ten i ów (lub owa) tupnął nóżką, zrobił minkę-cytrynkę i Varia (tj. sprawa) załatwiona. I to na amen.


Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...
20-05-2010 00:33 
 Ocena 6 na 6
pavvel (8272 punktów)
Autografko.
Jak chcesz wiedzieć, co myślę o paragrafie 25a, to zajrzyj do wątku w sprawie usunięcia Malarii.
A jeżeli chodzi Ci o "na amen" to przeczytaj sobie dokładnie treść tego paragrafu i pokaż mi gdzie tam jest napisane "dożywotnio".
Bo "bezterminowo" to pojęcie dużo bardziej szerokie.
20-05-2010 00:46 
 Ocena 2 na 2
spray (5875 punktów)
>Autografko.
>Jak chcesz wiedzieć, co myślę o paragrafie 25a, to zajrzyj do wątku w sprawie usunięcia Malarii.
>A jeżeli chodzi Ci o "na amen" to przeczytaj sobie dokładnie treść tego paragrafu i pokaż mi gdzie tam jest napisane "dożywotnio".
>Bo "bezterminowo" to pojęcie dużo bardziej szerokie.
"Bo "bezterminowo" to pojęcie dużo bardziej szerokie"?
Dużo bardziej co? I od czego?

Że niby zwłoki tak bezterminowo się rozkładają?
W szafie?
A tamci żyja i rozkładać sie nie chcą.
A forum zdycha powoli, bo tylko z rzadka o niekwonsekwencjach TW ktos zagai.
Albo gęby nakręcone starą śpiewkę grają?
20-05-2010 09:56 
 Ocena 9 na 9
pavvel (8272 punktów)
Nie spodziewałem się, że Tobie będę musiał to wyjaśniać.
> Dużo bardziej co?
Dużo bardziej szerokie, czyli dużo szersze. Znaczeniowo.

> I od czego?
Od pojęcia "dożywotnio", które w tym kontekście jest tożsame na przykład z "bezpowrotnie"

A przecież "bezterminowo" oznacza, że nie jest określony termin powrotu.
Może nie być on określony nigdy i wtedy "bezterminowo" pokryje się z "dożywotnio"
Może jednak się zdarzyć, że termin zostanie określony później. Termin powrotu.

Przykładowo: dzisiaj banują kogoś bezterminowo, a za tydzień mówią, że ban przestaje obowiązywać. Zgodnie z paragrafem 25b. Na wniosek spray i autografki.

>A forum zdycha powoli, bo tylko z rzadka o niekwonsekwencjach TW ktos zagai.

A kiedy napisałaś ostatnio jakiegoś dłuższego i merytorycznego posta?
20-05-2010 10:45 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)

>A kiedy napisałaś ostatnio jakiegoś dłuższego i merytorycznego posta?
>
No, tu masz rację.
Nie napisałam ostatnio, bo poczułam się skutecznie zniechęcona.

>Przykładowo: dzisiaj banują kogoś bezterminowo, a za tydzień mówią, że ban przestaje obowiązywać. Zgodnie z paragrafem 25b. Na wniosek spray i autografki.
Przykładowo, pavvel, to właśnie znowu się wygłupiasz.
Bo przykładowo nikogo nie zbanowano na wniosek Autografki i spray.
Bo my nawet w waleniu minusami na odlew w pysk się nie wykazałyśmy.
A ban na wniosek, to kto inny obstalował.
Nie dawaj więcej tak nieprzystojnych przykladów, ok?
Pokaż, że masz jaja i walnij adekwatniejszym przykładem!
20-05-2010 11:27 
 Ocena 8 na 8
pavvel (8272 punktów)

Znowu niejasno się wyraziłem, czy tylko Ty nie doczytałaś?
OK, nieważne. Spróbuję raz jeszcze:
Jak wprowadzą paragraf 25b, to razem z Autografką będziecie mogły złożyć wniosek o zdjęcie bana. I ban bezterminowy będzie mógł być anulowany. Bo bezterminowy nie znaczy dożywotni.
Poniała?
spray (5875 punktów)
>Znowu niejasno się wyraziłem, czy tylko Ty nie doczytałaś?
>OK, nieważne. Spróbuję raz jeszcze:
>Jak wprowadzą paragraf 25b, to razem z Autografką będziecie mogły złożyć wniosek o zdjęcie bana. I ban bezterminowy będzie mógł być anulowany. Bo bezterminowy nie znaczy dożywotni.
>Poniała?
>
Jeszcze raz akcentuję:
Apud, Autografka i ja ( a nie tylko) należymy do takich osób, które w podanym przez Ciebie nieco wyżej przykładzie nijak nie są kompatybilne.
To, o czym piszesz teraz to tak trochę z innej beczki, jak powiedziałby Monthy Pyton.
Ale Ty tej różnicy nie widzisz, chłopie!
Q... rence opadywujom.
20-05-2010 12:39 
 Ocena 9 na 9
pavvel (8272 punktów)

>Jeszcze raz akcentuję:
>Apud, Autografka i ja ( a nie tylko) należymy do takich osób,

Może i należycie - ja wolę pisać zawsze za siebie.

> które w podanym przez Ciebie nieco wyżej przykładzie nijak nie są kompatybilne.

Znaczy się chcesz powiedzieć, że nawet jeżeli wprowadzony będzie paragraf 25b, to żadna z was nie złoży wniosku o zdjęcie bana z Malarii, Belvedere, Baryckiego i Leona?

>To, o czym piszesz teraz to tak trochę z innej beczki, jak powiedziałby Monthy Pyton.
Masz rację, ale ja zakładałem, że jesteś kompatybilna z tym co głosisz. Ale jeżeli nie, to rzeczywiście Monthy Pyton.

>Ale Ty tej różnicy nie widzisz, chłopie!
Ależ widzę, ale nie chciałem głośno o tym mówić. Niektórym dowalam, ale czasem niektórych mi szkoda.

Pozdrawiam
spray (5875 punktów)

>Znaczy się chcesz powiedzieć, że nawet jeżeli wprowadzony będzie paragraf 25b, to żadna z was nie złoży wniosku o zdjęcie bana z Malarii, Belvedere, Baryckiego i Leona?
Główkuj, główkuj...
Już wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele.
20-05-2010 13:03 
 Ocena 6 na 6
pavvel (8272 punktów)
U ciebie każdy kolejny post jest niekompatybilny z poprzednim i wystarczy powtórzyć twoje słowa, abyś się zaraz z nimi nie zgodziła.

Ja to po prostu pokazuję.
spray (5875 punktów)

>Ja to po prostu pokazuję.
>
Nie osłabiaj, pavvel.
Jak chcesz, niech Twoje będzie ostatnie słowo.
Przykładowo: dzisiaj banują kogoś bezterminowo, a za tydzień mówią, że ban przestaje obowiązywać. Zgodnie z paragrafem 25b. Na wniosek spray i autografki.
Napisz jeszcze coś poniżej, żeby porządek był, i basta!
20-05-2010 17:05 
 Ocena 1 na 1
Misiaczek (322 punktów)
(zablokowany)
>No, tu masz rację.
>Nie napisałam ostatnio, bo poczułam się skutecznie zniechęcona.

Ostatnio, czyli od 5. czerwca 2007 roku? Na tak długie zniechęcenie, to już chyba niewiele może pomóc?
20-05-2010 02:42 
 Ocena 2 na 2
apud (4399 punktów)

>Nie wygłupiaj się.
>
Zaraz wygłupiaj sie.
Dac takiemu pavvelowi poznać smak jego medycyny.
Nieetyczne, prawda, ale moze by go to cos nauczyło.
Tylko tzw. własne doświadczenie Mozę czegoś człowieka nauczyć.
Inaczej pavvel i jemu podobni zaczną sie uważać, ze wszystko można.

PS
O ile masz jakiekolwiek skrupuły, to zabanowanie pavvela, awitu itp dobrze im zrobi. Moze zrozumieją, ze gwałt zawsze gwałtem sie odciska, jak wieszcz pisał.
Nie na forumie ale zawsze.
20-05-2010 09:42 
 Ocena 6 na 6
pavvel (8272 punktów)
Znajdz sobie kogoś kto cię poprze i składaj wniosek. Na co jeszcze czekasz?
A tak, ty tu za krótko - no to znajdź dwie osoby.
Przecież to takie proste
spray (5875 punktów)
>Znajdz sobie kogoś kto cię poprze i składaj wniosek. Na co jeszcze czekasz?
>A tak, ty tu za krótko - no to znajdź dwie osoby.
>Przecież to takie proste
>
Prostsze, niż Ci sie wydaje.
Ale ... czytaj uważniej , co pisze Apud:
Cytat:
Dac takiemu pavvelowi poznać smak jego medycyny.
Nieetyczne, prawda, ale moze by go to cos nauczyło.

Podkreślić najważniejsze, czy już nie trzeba?
20-05-2010 10:51 
 Ocena 6 na 6
pavvel (8272 punktów)
Dyktowałaś apud tego posta, że wiesz co jest w nim najważniejsze?
spray (5875 punktów)
>Dyktowałaś apud tego posta, że wiesz co jest w nim najważniejsze?
Nie. po prostu czytam ze zrozumieniem.
20-05-2010 12:26 
 Ocena 5 na 5
pavvel (8272 punktów)
Szkoda, że to tylko postów pisanych przez apud dotyczy.
spray (5875 punktów)
>Szkoda, że to tylko postów pisanych przez apud dotyczy.
Czyżby?
Pavvel, ja wiem, jak to jest, gdy Cię rozumieja lepiej, niż byś chciał...
Przerabiałam to w dzieciństwie. I wczesnej młodości.
Dajże spokój, młody człowieku. Naucz sie szczerości wobec siebie.
To trudne i bolesne, ale możliwe.
20-05-2010 12:58 
 Ocena 4 na 4
pavvel (8272 punktów)
>>Szkoda, że to tylko postów pisanych przez apud dotyczy.
>Czyżby?

No może nie tylko tych przez apud pisanych, ale z moimi wyraźnie problemy masz.
A do tego jeszcze jakieś jazdy dziwne urządzać zaczynasz.
apud (4399 punktów)
>... zaproponowalała, żeby wobec nowej postaci regulaminu przywrócić do łask i Baryckiego , i
>Belvedere, i Leona, i Varię Malarię?
>Uznani za trolii powszechnie,

Nie znam wymienionych (poza kilkoma raczej dziwnymi postami VM), nie wiem jak definiujecie trolla, ale widziałam na tym forum dosyć s*******nstwa i głupoty.
Tamci wymienieni nie mogą byc gorsi.

Pomijajac "jakosc" wypowiedzi i "sluszny" gniew krzykliwych gówniarzy gdzie jest racjonalna dyskusja?

A reszta gdzie? Aprobuje czy boi sie ze im minusa dadza czy zabanuja?

Dlatego wydzieranie sie dużymi li teranie i cytowanie dziesiątków Linków, ze ktoś cos powiedział zawsze bedzie dyskusja racjonalna!

To znaczy ze na tym forum wolno mówić co sie awitu i pavvelovi podoba? I innym zakompleksionym obrażalskim.
Albo ze mikrofon zabiora, jak to sie czasami dzieje w radyju.

Wstyd moderacjo.
Wstyd kolegium redakcyjnemu.
Wstyd panie Agnosiewicz.

Do demokracji nawet w polskim wydaniu nie dorośliście.
Sami siebie banujecie w kołeczku wzajemnej adoracji.

Tak naprawdę, popieracie swoje male kompleksiki i fobie.
Kto nie z nami tego zmieciem.

Jednosc jak za PRLu, virtualna.
Sila faktycznie realna, aby pokazac kto tu rzadzi.

Kiedys bylo dokladnie tak samo.
Byli wichrzycie, chuligani, rewizjonisci, syjonisci, wrogowie Polski i co tam jeszcze.

Zadne "przemiany ustrojowe" Polaka nie zmienia.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365