>Czy ban Kowalskiej nie powinien był się przypadkiem już skończyć? >Miał trwać 2 tygodnie, a nałożono go 8 maja. >Tymczasem Kowalska wciąż zablokowana... >
Kontynuując temat: A ban big_zyda trzydniowy nałożony 21 maja?
>>Czy ban Kowalskiej nie powinien był się przypadkiem już skończyć? >>Miał trwać 2 tygodnie, a nałożono go 8 maja. >>Tymczasem Kowalska wciąż zablokowana... >> >Kontynuując temat: >A ban big_zyda trzydniowy nałożony 21 maja?
I dalej. Użytkownik Piotrek_84 ma nadal taki podpis pod profilem: Cytat:
Użytkownik został zablokowany na Forum przez moderatora. Uzasadnienie: ban 3 dniowy za chamstwo. Do 21.05 godz 0:50
Użytkownik został zablokowany na Forum przez moderatora. Uzasadnienie: Konto zablokowane do czasu usunięcia z profilu, adresu strony interenetowej o charakterze reklamowym.