 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-05-2010 22:11 | Kowalska (14008 punktów) | Kowalska w Lesie
6 na 10 | Powoli zapadał zmierzch, ale Kowalska wędrowała dzielnie przez Las dalej. Czuła wprawdzie na sobie jakieś nienawistne spojrzenia, ale mówiła sobie tak: Nic to Kowalska, to noc nadchodzi w tym Lesie... A wtedy potwory i zmory czają się po krzakach i zaczepiają wędrowców... Nie zdążyła skończyć się pocieszać, gdy ktoś zarzucił jej worek na głowę i przyłożył nóż do pleców...
- Ani mi drgnij! Idziemy!
- No to mam nie drgać czy iść? Bo z tym nożem pod żebrami jakoś nieporęcznie podejmować samodzielne decyzje...
- Idziemy. Już ci dawno ktoś powiedział, że za dużo myślisz i wiesz. A z tego tylko kłopoty. Już! W drogę.
Po godzinie, chyba, marszu, w miarę równego, Kowalska poczuła jak ten ktoś popycha ją mocno do przodu a ona zaczyna lecieć w dół...
- O! Gościa mamy! Zdejmijcie gościowi worek z głowy, no, chyżo!
Długo Kowalska przyzwyczajała wzrok do ciemności zanim dostrzegła cokolwiek.
- Dzień dobry. Gdzie ja jestem? - Zapytała masując potłuczony tyłek.
- Witaj Kowalska. Gdzie, gdzie. No jak to gdzie? To jest studnia. Tu są zrzucani wszyscy nieposłuszni poddani Królowej Trolli, Pani Margot.
- A co mnie to guzik obchodzi, skoro ja jej poddaną nie jestem?
- Oj Kowalska, Kowalska... Niby mądra, a tak nic nie rozumie... Czy ja każdemu zdziwionemu co tu wpadnie muszę tłumaczyć? Właśnie o to chodzi, że nie jesteś poddaną Królowej Trolli. No jakżeby ona do studni mogła trolla wrzucić, skoro potrzebni jej są. Kochają ją. We wszystkim ulegają. Rozrywki dostarczają. Ale ktoś do studni wpadać musi. No to łapią co popadnie. Bez ładu i składu. Wystarczy, że nie jesteś trollem i już tu lądujesz. Tak, tak...
- Pan wie kim ja jestem, może i pan by się przedstawił?
- Słusznie, słusznie, ty nawet spadając "dzień dobry" i "przepraszam czy tu można" powiedziałaś. Otóż nazywam się tak jak ty i jestem Gospodarzem Studni.
- Jak to "tak jak ja"?. Przecież pan jest panem.
- A co imię ma do rzeczy? Jestem panem i już.
Kowalska w życiu widziała już wiele, ale tak pogiętego osobnika to nie. Pan z żeńskim imieniem, w dodatku jej własnym. Gdy nagle...
- Wróbelku!!!! To ty????
- Ja, ja. Też mnie tu wrzucili, ale nic to! Damy radę!
- Ale jak to? Jak oni cię złapali? Przecież ty umiesz latać!
- Latam, latam, ale złapali mnie jak latałem za tobą. I teraz jesteśmy razem. W tej studni.
- Jak my Wróbelku...
Niedokończyła Kowalska, bo z góry dał się słyszeć głos:
- O wy świnie nieskończone, zbrodniarze i mordercy!...
- Królowo, ekhem, to nie ta studnia...
- Co? Aha. O wy złodzieje przebrzydłe jabłek ze straganów! Plago wsze...
- To też nie ta studnia...
- Znowu?! To kto w tej do k***y nędzy siedzi? Bo już nie wiem co powiedzieć.
- Właśnie... Znaczy się mamy kłopot Królowo Margot... Nikt bowiem na dworze nie wie dlaczego oni w tej studni siedzą.
- Hmmmm... Wyjąć. Umyć i przywieźć mi na dwór. W kajdanach!
- P*****lę twój dwór...
- Ciiiiii.... Ona zwariowała... Lepiej się zgadzać na wszystko.
- Ale to bez sen...
- Ciiii...
- A ja się umyć nie pozwolę! Nie myję się od przedwojny! - zawołał imiennik Kowalskiej.
CDN...
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | syzyf85 (36 punktów) |
> CDN...  Jesteś tego pewna?
|
|
5 na 7 Misiaczek (322 punktów) (zablokowany) | I to pisze osoba oskarżająca Varię Malarię o trolling...
Kowalska, Malaria, jako troll, do pięt Ci nie dorasta!
>CDN...
Tych prymitywnych inwektyw? To może lepiej jednak daruj sobie.
|
|
1 na 1 aspagnito (538 punktów) (zablokowany) | > Po godzinie, chyba marszu, w miarę równego, Kowalska poczuła jak ten ktoś popycha ją mocno Sama w nocy w lesie? Ale czemu z workiem na głowie? Z kolegą wróbelkiem masując potłuczony tyłek? I do tego wpadłaś. Przyznam, że nęcąca opowiastka.
Malum est talis potens qualis eius causae timor Trust me... My cap is foolish..
|
|
| goląka (95 punktów) | Urzekła mnie twoja historia...
>Niby mądra, a tak nic nie rozumie
Ktoś w ogóle tak spekulował?
Z tego co zauważyłam, to kórwolą trolii najprędzej na tym forum to ty jesteś Kowalska.
|
|
 | -1 na 1 aspagnito (538 punktów) (zablokowany) | >Z tego co zauważyłam, to kórwolą trolii najprędzej na tym forum to ty jesteś Kowalska. Pwoedziała przewrotnie Papilla i podrapała się po Epipium
Malum est talis potens qualis eius causae timor Trust me... My cap is foolish..
|
|
 | 2 na 2 | spray (5875 punktów) | >Urzekła mnie twoja historia... >>Niby mądra, a tak nic nie rozumie >Ktoś w ogóle tak spekulował? >Z tego co zauważyłam, to kórwolą trolii najprędzej na tym forum to ty jesteś Kowalska. > No, Goląka... czy inne Podroby - pardon! Podróby! Jak dla mnie, to Pani Prof. Graba-Grabowska de domo Taakwinata lepszym jest trollem i skuteczniejszym (vide: definicja trolla). Chociaż Awitu w ostatniej inkarnacji nikt nie przebije, hehe...
To, że Kowalska ostatnio osłabła w wenie twórczej i na psy schodzi, jeszcze nie znaczy, że jest trupem nieświeżym. Gdyż albowiem ponieważ najnieswieższym na tym łez padole jest krzyk robiu Więckowskiej - przynajmniej wg najlepszego, poety wsród bokserów i najlepszego boksera wsród poetów (zarazem). Ale niektórym sępom o mało wyrafinowanym zmysłach zapach się już wydaje obiecujący, co? A dusze własne najpierw umyć! Albo: krowy doić - jako rzecze Shrek do wieśniaków.
|
|
|  | | placownik (17853 punktów) |
Kontynuacja - w Oślej Ławce. Rzecz ciekawa zwłaszcza dla tych wszystkich, którzy będą zainteresowani powodem zbanowania Kowalskiej na kolejnym forum.
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| |  | 1 na 1 | gwiazdeczka-16 (160 punktów) | Ja tego nie rozumiem. Ciekawe i za to do oślej ławki przeniesione? No i co z tymi kolejnymi forami? jak kogoś stąd wyrzucą to potem go na inne fora nie chcą przyjmować?  Mógłby mi Pan wyjaśnić dlaczego?
|
|
-1 na 3 aspagnito (538 punktów) (zablokowany) | CD..en Nagle zza krzaków wyskoczył wilk. Wilk mówi do Kowalskiej: -Mówię do Ciebie, że Cię zjem. -Ale ja mam dla Ciebie lepszą opozycję. Wilk zgłupiał, ale pomyślał, że warto zaryzykować.. -Ja nie o tym... Drogi wielki wilku.. tam w wiosce jest szaman. Możesz go zszamać. Oczywiście biznes jest nielichy, bo on ma całą śpidżarkę i rudych lisic bez liku. Chodzi tylko o to, abyś poszedł do froobelka i on Cie poprowadzi, a mnie zostaw w spokoju, bo inaczej froobelek Ci nie pomoże. -Gitara.. -No to sprawa załatwiona! -Gitara nie gra - nie przeginaj teorii strun! Chcesz po prostu nawiać, a szaman na pewno się zabezpieczył. On musi się wciąż zabezpieczać, skoro ma tyle rudych lisić.. -O mądry wilku... -Przestań pieprzyć. Ja tylko wieprzam Vicodin. -Wilku?!! -O co chodzi? -Powiem Ci to raz i nie chcę się powtarzać - rozumiesz tylko swoje argumenty i wogóle się do gadki nie nadajesz. -Wiem, ale ten Vicodin jest taki smaczny. -Będziemy tak pieprzyć, czy zabierzemy się do roboty. Tu Kowalska przestała pieprzyć i dała (dyla).. tudzież wycofała się na tyły. Od strony sprawnej i zlewnej melduję, że plan nie został jednak wykonany.. bo Kowalska, mimo iż wlesie czycha na nią Cichacz, wciąż w nim się udaje... bez konkretnej wiedzy gdzie. Doszła nawet do wniosku, że "droga nie ważna", bo czy się zrobi hop, bum, bęc, a potem to można nawet dwa razy, albo nawet ze trzy - jeszcze hop zrobić, to i tak się w domu nie będzie. Grupa pseudofaszystów napisała więc na murze po kalamburze typu: "Kowalska do domu - jesteśmy przygotowani!"
Malum est talis potens qualis eius causae timor Trust me... My cap is foolish..
|
|
 | | spray (5875 punktów) | (...) >Grupa pseudofaszystów napisała więc na murze po kalamburze typu: "Kowalska do domu - jesteśmy przygotowani!" Nie jesteście. Czego dowodzi cały Twój post. Wręcz zapowiadacie, że będziecie podcinać gałąź, na której siedzicie. Myślę, że najbardziej powinniście liczyć na... Nagrodę Darwina.
|
|
| sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Bardzo ładne. Pozdrawiam
Zastanów się, czy swoim powyższym postem nie uraziłeś moich uczuć religijnych. Jestem ateistą- czczę Święty Spokój.
|
|
1 na 3 | Kowalska (14008 punktów) | Droga na dwór Królowej Trolli nie była ani długa ani krótka, ani szeroka ani wąska. Ot, zwykła droga. Za to dwór okazał się całkiem okazały. A ilość trolli grasujących tam beztrosko przerosła najśmielsze wyobrażenia Kowalskiej.
Jakiś troll z mocno wniebowziętą miną bawił się swoim misiaczkiem stękając przy tym i jęcząc, inny jadł goląkę, jeszcze inne darły się na cały głos, że właśnie dostały twórczej sraczki i obiecują zasrać wszystko co tylko się da, inna z kolei grupa trolli, widać bardziej sceptycznych, odpowiadała, że z tym sraniem gdzie popadnie to syzyfowa praca, minimum na 85 lat, a jeden darł się jak opętany, że i tak przyjdzie wilk i wszystkich wpierdoli.
Ale bur... Dwór, znaczy się... Jeden syf i malaria... Pomyślała Kowalska.
- Kowalska! Oskarżamy cię o to, iż 13 grudnia wypiłaś piwo, które sama nawarzyłaś.
- Co?
- W Lesie naszym panuje całkowita prohibicja. Picie zatem jest zabronione.
- Sama nawarzyłam to i sama wypiłam. Moje piwo i moja sprawa.
- Heeeeeeeeeeppppp.... - beknął na całe gardło troll, który jadł goląkę - Ja Kowalską śledzę od dawna, heeeeeeeepppppp... nawet jej się włamałem do szklanej kuli... Czego rżysz? Heeeeppppp....
- A tak jakoś. Odpowiedział jeden z tych trolli, które obiecały zasrać wszystko.
Na ramieniu Kowalskiej przysiadł Wróbelek.
- Chyba czas stąd spierdalać. Ten Las oszalał. Tam gdzie rządzą trolle nigdy nie będzie normalnie. Opanowały ten Las i Królową doszczętnie. Podobno dawno, dawno temu Królowa była całkiem normalna, aż pewnego dnia zaczęła przeklinać straszliwie. I się zaczęło. Pokochała trolle, znienawidziła normalnych poddanych, a ci widząc co się dzieje powoli opuszczali jej Las. Aż zostały same trolle i Królowa Margot... Smutne, bo to ładny Las był kiedyś...
- Heeeeeeeeeeeeeeepppppppp.....
Kocham to forum. Jeden syf i malaria.
|
|
 | 1 na 1 | Endriu Rodzynek (24 punktów) | > - Chyba czas stąd spierdalać.
Popieram. Gdzie tym razem?
|
|
|  | 2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | > > - Chyba czas stąd spierdalać.> Popieram. Gdzie tym razem? Nie wytrzymałeś trollu. Boże, co za dno umysłowe. Zaraz napiszą goląki, misiaczki i inne sraczki 
Kocham to forum. Jeden syf i malaria.
|
|
| |  | 1 na 1 | Endriu Rodzynek (24 punktów) | |
|
 | 1 na 1 aspagnito (538 punktów) (zablokowany) | > Jakiś troll z mocno wniebowziętą miną bawił się swoim misiaczkiem stękając przy tym i jęcząc To się ostatnio nazywa "czochranie le-mura" Reszta trochę za bardzo "zasrana" i "popierdolona"... jak dla mnie..
Malum est talis potens qualis eius causae timor Trust me... My cap is foolish..
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|