Z dniem dzisiejszym wprowadziliśmy możliwość logowania do portalu za pomocą profilu Facebooka. Czytelnicy posiadający już u nas konto, na stronie Twoje konto znajdą niebieski przycisk do zalogowania. Po utworzeniu takiego skojarzenia, będąc zalogowanym na FB nie trzeba się będzie logować wchodząc do nas - portal automatycznie rozpozna czytelnika, dzięki informacji z Facebooka. Czytelnicy nieposiadający jeszcze konta, mogą się po prostu zalogować poprzez niebieski przycisk "Zaloguj się" (np. na stronie głównej). W ten sposób, zostanie utworzony profil na portalu, powiązany z ich profilem na FB. Zalogowanie na ten profil będzie możliwe po zalogowaniu do Facebooka (lub ponownie przez ten sam przycisk u nas). Profil taki nie posiada loginu ani hasła. Jeżeli portal wykryje, że udostępniony mu profil FB ma taki sam email, jak istniejące już konto, poprosi o hasło do zalogowania na to konto (za pierwszym razem). We wszystkich przypadkach, aby nastąpiło powiązanie z profilem FB, użytkownik musi wpierw wyrazić na to zgodę na stronie Facebooka. Powiązanie można usunąć na stronie ustawień konta (dotyczy to normalnych kont z hasłami). Z jednym profilem FB można powiązać tylko jedno konto czytelnika. Logowanie poprzez identyfikator OpenID pozostaje niezależne od wprowadzonych zmian. Mamy nadzieję, że ułatwi to wielu osobom używanie portalu - nie trzeba będzie pamiętać tylu haseł  |